تاریخ انتشار۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : 535056
مولوی ریگی در گفت‌وگو با تقریب تبیین کرد:

نقش محوری شهیدسلیمانی در باز پس‌گیری غزه از چنگال غاصبان

مولوی ریگی اظهار داشت: سردارحاج قاسم سلیمانی تلاش های بسیاری برای آزادسازی غزه داشتند که آن را از چنگ غاصبان اسرائیلی به آغوش جامعه اسلامی بازگرداند.
نقش محوری شهیدسلیمانی در باز پس‌گیری غزه از چنگال غاصبان
 مولوی ریگی امام جمعه اهل سنت دهستان انده شهرستان میرجاوه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، پیرامون روز غزه اظهار داشت: ۲۹ دی ماه نماد مقاومت مردم غزه است که در مقابل غاصبان صهیونیست و یهود سینه سپر کرده و از خود چنان جانفشانی‌هایی نشان داده‌اند که در مقابل توطئه دشمنان و استعمارگران نام اسلام را زنده نگه داشته اند.

مولوی ریگی افزود: سردارسلیمانی تلاش‌های بسیاری برای آزادسازی غزه انجام دادند و آن را از چنگ غاصبان اسرائیل به آغوش جامعه اسلامی بازگرداند، در واقع حاج قاسم  سپری در مقابل توطئه‌های آمریکا و اسرائیل بود و مانع از به سرانجام رسیدن اهداف شوم آنان می‌شد.

وی ادامه داد: به همین دلیل است که روز ۲۹ دی ماه را روز غزه نامگذاری کردند تا نام و یاد کسانی که به آزادسازی مسلمانان غزه کمک می‌کردند، زنده بماند.

مولوی ریگی در پایان اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می فرماید: اگر مسلمانان به دنبال اتحاد و انسجام با یکدیگر باشند، نصرت ما نصیب آنان خواهد شد، لذا باید به جهانیان ثابت کنیم که ما تحت لوای پرچم اسلام هستیم و تا آخرین قطره خونمان از غزه دفاع خواهیم کرد.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbssbs0rhbfgp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما