تاریخ انتشار۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب : 535075
ماموستا خاتمی در گفت‌وگو با تقریب:

وحدت مسلمانان برای آزادسازی غزه حیاتی و ارزشمند است

امام جمعه اشنویه با اشاره به اهمیت اتحاد مسلمانان برای شکست محاصره غزه و آزادی فلسطین گفت: بی‌تردید وحدت مسلمانان و اتحاد و همبستگی در بین همه جهان اسلام و مذاهب بسیار حیاتی و ارزشمند است.
وحدت مسلمانان برای آزادسازی غزه حیاتی و ارزشمند است
ماموستا سیدمصطفی خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به سالروز غزه و اهمیت اتحاد مسلمانان برای شکست محاصره غزه و آزادی فلسطین اظهار داشت: بی‌تردید وحدت مسلمانان و اتحاد و همبستگی در بین همه جهان اسلام و مذاهب بسیار حیاتی و ارزشمند است.
 
وی تصریح کرد: در واقع اگر امت نبی مکرم اسلام(ص) بخواهند اهداف مقدس اسلام را دنبال کنند باید وحدت داشته باشند چون قرآن کریم، پیامبر(ص) و اولیای الهی و همه و بزرگان دین دستور داده و توصیه کرده‌اند که باید در همه امور وحدت و انسجام در بین مسلمانان ساری و جاری شود.
 
امام جمعه اشنویه با تاکید بر لزوم آزادسازی غزه گفت: از اهداف مقدس جهان اسلام در شرایط فعلی که دشمنان در همه اطراف و اکناف به مسلمانان هجوم آورده و توطئه‌های عجیب و غریبی برای فتنه و تفرقه در بین مسلمان می‌چینند مسئله غزه بوده و بنابراین لازم است همه در مقابل این توطئه‌ها وحدت داشته و برای رسیدن به اهداف مقدس همبستگی داشته باشند.
 
وی در پایان گفت: یکی از اهداف مقدس مسلمانان و جهان اسلام به ویژه فلسطینیان، آزادسازی غزه و آزادسازی کل سرزمین اشغالی از چنگال صهیونیست‌ها است و امید است روزی فرا برسد که بار دیگر بیت‌المقدس به آغوش مسلمانان فلسطینی بازگردانده و این سرزمین اشغال شده از چنگال آنها آزاد شود.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccmpqpp2bq1x8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما