تاریخ انتشار۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب : 535251
مدرس حوزه علمیه احمدیه چن سبلی در گفتگو با تقریب:

غزه نماد بزرگ مقاومت در برابر صهیونیسم است

مدرس حوزه علمیه احمدیه چن سبلی، گفت: شهر کوچک غزه نمادی بزرگ از مقاومت و ایستادگی فلسطینی ها در برابر دشمن اشغالگر است.
غزه نماد بزرگ مقاومت در برابر صهیونیسم است
«آخوند عبدالرحمان پقه» در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، اظهار کرد: رزمندگان این نقطه از فلسطین در مقاومت های بی شماری که در برابر دشمن تا دندان مسلح صهیونیسم به ویژه در جنگ 22 روزه از خود نشان دادند، به دنیا ثابت کردند که می توانند با دستان خالی نیز کارهای بزرگی انجام دهند.

به گفته وی؛ در تقویم کشور ما به خاطر ارج نهادن به ایستادگی و پایداری مردم مقاوم غزه در برابر اسرائیل غاصب و حفظ آرمان ها و ارزش های ملت مظلوم فلسطین، روز 29 دی ماه را «روز غزه» نامگذاری کرده اند.

مدرس حوزه علمیه احمدیه چن سبلی با تأکید بر اینکه مسئله فلسطین فقط مختص اعراب نیست، تصریح کرد: تک تک امت اسلامی در برابر مسئله فلسطین که پاره ای از تن بلاد مسلمان است، مسئولیت دارند.

وی افزود: مسلمانان باید به فلسطین که اولویت امروز جهان اسلام است، موضعی یکپارچه و واحد در پیش گرفته و موضعی قاطعانه در برابر دشمن متخاصم اتخاذ کنند.

به گفته وی؛ ضروری است حاکمان مسلمان دست از منافع شخصی و دنیوی خود برداشته و منافع امت اسلام را فدای منافع زودگذر دنیوی فدا کنند.

آخوند پقه در پایان خاطر نشان کرد: مقاومت مردم غزه در برابر دشمن اشغالگر قدس بی نظیر و مثال زدنی است و الگوی خوبی برای همه ملت های مسلمان و حتی سایر ملل آزادی خواه جهان است که نباید دشمنان کودک کش و متجاوزان به مقدسات ادیان را به حال خود رها کنند؛ بلکه مقاومت تنها راه شکست و عقب نشینی دشمن است.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdciwwawzt1apr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما