تاریخ انتشار۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب : 457980
آخوند قدیری:

ملت ایران با "جهش تولید" آینده ای روشن خواهند داشت

امام جمعه مراوه تپه گفت: بدون تردید با تلاش و کوشش بیشتر برای تحقق راهبردهای رهبر معظم انقلاب بویژه در خصوص رونق تولید و جهش آن، آینده‌ای روشن در انتظار ملت ایران قرار دارد.
ملت ایران با "جهش تولید" آینده ای روشن خواهند داشت
اسماعیل آخوند قدیری، امام جمعه روستای چنارلی شهرستان مراوه تپه گلستان در گفت و گو با خبرنگار تقریب، ضمن تبریک سال نو در خصوص نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "جهش تولید"،گفت: امسال باید به فراخور شعار سال نیاز است تلاشی مضاعف داشته باشیم و در بخش های مختلف بتوانیم کشور را در مسیر رشد و  پیشرفت قرار دهیم.

امام جمعه اهل سنت انتخاب شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری را انتخابی هوشمندانه و دقیق برشمرد که اهدافی مهمی را به دنبال خود دارد، افزود: تولید از ضرورت های کشور است و برهمین اساس رهبر معظم انقلاب چندین سال است که به فراخور اهمیت این موضوع بر تولید و تلاش مضاعف و راه اندازی واحدهای تولیدی داخلی برای کاهش وابستگی به خارج از کشور تاکید می کنند.

وی با بیان اینکه، همه باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا در این زمینه موفق باشیم و رهنمودهای مقام معظم رهبری را جامعه عمل بپوشانیم، افزود: رشد اقتصادی و تولید نقش مهم و اساسی دارد و اگر در کشوری تولید رونق پیدا کرده و از تولیدکنندگان حمایت شود، تحریم و فشار‌های اقتصادی بی‌اثر خواهد شد.

اسماعیل آخوند قدیری خاطرنشان کرد: بی‌شک مردم، مسئولان و تولیدکنندگان می‌توانند در راه خودکفایی گام برداشته و نسبت به رونق تولید و جهش تولید و حمایت از کالای داخلی نقش ایفا کنند.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcaa0nyw49nmo1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما