تاریخ انتشار۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : 457982
آخوند گوگلان:

جهش تولید از الزمات تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی است

مدیر حوزه علمیه چنارلی گلستان یکی از الزامات تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری از چند سال پیش همواره بر انجام آن تاکید داشتند را "جهش تولید" دانست.
جهش تولید از الزمات تحقق راهبرد اقتصاد مقاومتی است
صلاح الدین آخوند گوگلان، مدیر حوزه علمیه چنارلی شهرستان مراوه تپه استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار استان های خبرگزاری تقریب، با بیان اینکه در راستای شکوفایی اقتصاد کشور سال 1398 "رونق تولید" نام گرفت، گفت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند اقداماتی که سال گذشته انجام شده است باید تکمیلی آن را امسال داشته باشیم، بنابراین امسال را با عنوان "جهش تولید" اعلام کردند.

وی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی چند سال اخیر موضوعات مختلفی را به عنوان موضوع سال انتخاب می‌کنند که راهبرد امسال جهش تولید است و همه باید در این راستا تلاش کنیم تا شعار سال99 را  عملی کنیم. 

وی با تاکید براینکه اگر می خواهیم کشور به خودکفایی برسد باید توجه ویژه به بخش تولید داشته باشیم، اظهار کرد: باید در این زمینه تمام تلاش خود را انجام دهیم. در این راستا حمایت از کالای ایرانی از اهمیت فراوانی برخوردار است که در این باره اولین گام در راستای حمایت از کالای ایرانی؛ کمک و تقویت به بهبود فضای کسب‌وکار است.

صلاح الدین آخوند گوگلان با مهم دانستن ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان گلستان و به خصوص شهرستان مراوه تپه افزود: مسئولان بخش کشاورزی و دیگر نهادهای مرتبط با این بخش باید با بومی سازی شعار امسال و با یک برنامه ریزی اصولی برای تحقق جهش تولید اقدام کنند.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcc4mq0i2bqpo8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما