کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی اسالم در گفتگو با تقریب:

کشتار شیعیان پاکستان توسط داعش را شديدا محکوم مي كنيم

23 دی 1399 ساعت 8:34

حجت‌ الاسلام خداداد طالبی کشتار مسلمانان شیعه در کشور پاکستان توسط داعش را محکوم کرد و پیرامون فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، گفت: خدا را شاکریم که رهبری دشمن شناس داریم.


حجت‌ الاسلام خداداد طالبی امام جمعه اهل سنت مسجد بلال حبشی بخش اسالم شهرستان تالش کشتار مسلمانان شیعه در کشور پاکستان توسط داعش را محکوم کرد و پیرامون فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری به خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب گفت: خدا را شاکریم که رهبری دشمن شناس داریم.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی اسلام جان و مال و ناموس مسلمان بر مسلمان دیگر حرام شمرده شده است، اظهار کرد: چگونه گروهی دست به جنایات متعدد می زند و خون مسلمانان بی گناه را می ریزد و خود را مسلمان معرفی می کند، این افراد مسلمان آمریکایی هستند که اهداف دشمن را پیاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه در تک تک سوره ها، آیات و کلمات قرآن کریم، نیامده است که مسلمانی اجازه داشته باشد خون برادر مسلمان خود را به ناحق بریزد، اضافه کرد: دین اسلام حتی اجازه ریختن خون کفار را به ناحق نداده است ، چه رسد به اینکه مسلمان باشد؛ اینگونه اقدامات خارج از عقیده دینی و فطرت انسانی است و امیدواریم جامعه بشریت به درک درست از اسلام دست یابد و شر دشمنان اسلام به خودشان بازگردد و ما اینگونه اقدامات جنایتکارانه را به شدت محکوم می کنیم.

حجت‌ الاسلام خداداد طالبی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به فرمایشات اخیر رهبری در خصوص عدم اعتماد به دشمنان، گفت: خداوند متعال را شاکریم که از رهبری آگاه و دشمن شناس برخورداریم، رهبری که همه دوستش دارند و از  دستوراتش پیروی می کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری واردات واکسن آمریکایی را در کشور ممنوع اعلام کردند، بیان داشت: این دستور نشان از دشمن شناسی رهبری دارد، زیرا ایشان فرمودند اگر آمریکا توانایی ساخت واکسنی موثر بر بیماری کرونا را داشت چگونه روزانه در صدر تلفات کرونا در جهان است و هزاران نفر در این کشور جان خود را از این طریق از دست داده اند، بنابراین نباید گول دشمن را بخوریم و نباید به آنان اعتماد کنیم.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 489300

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/489300/کشتار-شیعیان-پاکستان-توسط-داعش-شديدا-محکوم-مي-كنيم

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com