تاریخ انتشار۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۶
کد مطلب : 533036
ماموستا کلشی نژاد در گفت‌وگو با تقریب:

سردار سلیمانی ملل مسلمان را از جهنم استکبار جهانی نجات داد

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: حاج قاسم از جهنمی که استکبار جهانی برای ملل مسلمان به وجود آورده بود آنها را نجات داد و این رمز موفقیت و محبوبیت شهید سلیمانی در میان فرقه‌ها بود.
سردار سلیمانی ملل مسلمان را از جهنم استکبار جهانی نجات داد
ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، اظهار داشت: بی‌تردید سردار سلیمانی فراتر از مرزها، فرقه‌ها، ملت‌ها و کشورها بوده است، او شخصی جهانی بود و برای رهایی از زیر ظلم و ستم استکبار جهانی کار و تلاش می‌کرد و این مسئله نیز به وضوح دیده می‌شد.
 
 وی افزود:امروز کسانی که هیچ سنخیت دینی و مذهبی و حتی ملی با حاج قاسم نداشتند مانند مسیحی‌ها و ایزدی‌ها و مردم کشور عراق و سوریه نیز به این موضوع اعتراف می‌کنند.
 
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه در همین خصوص ادامه داد: حاج قاسم برای اینکه آنان را از زیر بار ظلم و ستم و تجاوز آمریکا و ایادی استکبار جهانی که خواهان سلطه بر آنان بودند رهایی دهد، تلاش کرده و سربازان خود را در خط مقدم جبهه‌های مختلف عراق، سوریه و لبنان قرار داد.
 
وی تاکید کرد: حاج قاسم از جهنمی که استکبار جهانی برای ملل مسلمان به وجود آورده بود نجات داد و این رمز موفقیت و محبوبیت شهید سلیمانی در میان فرقه‌ها بود.
 
ماموستا کلشی‌نژاد بیان کرد: همه علمای اسلام اعم از شیعه و سنی باید با اقدامات فرهنگی، اهمیت جبهه مقاومت، حرکت و افکار و عقیده و نیز ارزش‌هایی که سردار سلیمانی به دنبال آن بود را برای جامعه و مردم تبیین کنند‌‌.
 
 وی در پایان گفت: باید این مکتب با همین الگوها، مولفه‌ها و شاخصه‌هایی که سردار سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس برای مقابله با تروریستم و استکبار جهانی تربیت کرد تا سبب بازگشت عزت اسلامی به مسلمانان شوند، به صورت تمام و کمال به جامعه معرفی و تبیین شود.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdchxxnm-23nxvd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما