تاریخ انتشار۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳
کد مطلب : 546410
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی:

رژیم صهیونیستی در برابر گروه‌های مقاومت مستأصل و درمانده شده است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی که زمانی به دنبال توسعه و کشورگشایی بوده امروز در لاک دفاعی فرو رفته است و با احداث دیوار و حصار و طرح‌های گوناگون نظامی و امنیتی و دفاعی در برابر گروه‌های مقاومت مستأصل و درمانده شده است.
رژیم صهیونیستی در برابر گروه‌های مقاومت مستأصل و درمانده شده است
امیرسرتیپ علی حاجیلو در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با گرامی‌داشت روز جهانی قدس اظهار داشت: راهبرد امام خمینی(ره) برای نام‌گذاری روز جهانی قدس، ارسال پیام مهم و راهبردی همبستگی با آرمان فلسطین، جلب توجه مردم مسلمان و آزادی‌خواه جهان به دفاع از حقوق مردم فلسطین و کنار زدن چهره پلید طراحان این حادثه تلخ تاریخ بشریت بود.

وی تصریح کرد: دولت‌های غربی و در رأس همه، رژیم مستبد آمریکا و سیاست‌های شیطانی آنها عامل اشغال فلسطین و فاجعه اصلی بوده و امام خمینی(ره) مبارزات مردم مظلوم فلسطین را با وجهه اسلامی و مبارزه اعتقادی در ابعاد معنوی و مادی تقویت کردند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت:خوشبختانه این حرکت عظیم به خوبی توانست چهره پلید این رژیم و حمایت‌های نظام سطله یعنی آمریکا را به دنیا معرفی کند.

وی تصریح کرد: بی‌شک این میراث ماندگار فرصت مناسبی است تا هم بتوان چهره پلید آمریکا و دولت‌های غربی و هم ظلم‌هایی که رژیم صهیونیستی با حمایت آنها در حق مردم مظلوم فلسطین انجام داده را به دنیا معرفی کند.

امیرحاجیلو در ادامه با اشاره به ناتوانی و سازش‌کاری کشورهای عربی در برابر آرمان ملت فلسطین بیان کرد: با توجه به ناکارآمد بودن روند گفت‌وگو و سازش و امید بستن به این روند و نیز بی‌خاصیت بودن سازمان‌های بین‌المللی وابسته به عنوان تجربه ناموفق و تلخ فلسطین، باید مسلمانان در روز جهانی قدس، خطر یهودی‌سازی را به دنیا مخابره کنند.  

وی اظهار داشت: از آثار مهم این تدبیر، تقویت روز افزون و توسعه قدرت نظامی و بازدارندگی گروه‌های فلسطینی در برابر زیاده‌خواهی‌های غاصبان سرزمین‌های اسلامی و تقویت نقش تعیین کننده گروه‌های مقاومت در معادلات نظامی است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ژیم صهیونیستی که به دنبال توسعه و کشورگشایی بوده امروز در لاک دفاعی فرو رفته است و با احداث دیوار و حصار، با وجود بودجه‌های سنگین و طرح‌های گوناگون نظامی و امنیتی و دفاعی در برابر گروه‌های مقاومت مستأصل و درمانده شده و این نشان از طراحی هوشمندانه و اثر بخشی راهبرد حضرت امام خمینی(ره) است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchz-nmv23nkkd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی