تاریخ انتشار۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۸:۴۳
کد مطلب : 549823
شیخ خواجوی در گفتگو با تقریب:

مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت های آزاده و مقاوم است

امام جمعه اهل سنت شیراز، بیان کرد: به طور قطع امت اسلام در آستانه تکامل و پیروزی بر جهان کفر است؛ ملت فلسطین و جهان اسلام این موفقیت ها را مدیون مقاومت و حمایت های رهبر فرزانه انقلاب هستند.
مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت های آزاده و مقاوم است
شیخ عبدالواحد خواجوی امام جمعه اهل سنت شیراز در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب پیرامون نزدیکی پیروزی امت اسلام بر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: اکنون شاهد پیروزی اسلام بر کفر هستیم ، مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت های آزاده و مقاوم است؛ باید خداوند متعال را شاکر باشیم که با پایداری و توکل ملت های مسلمان، موفیقت های اسلام در حال فزونی است.

وی افزود: در حقیقت وظیفه تمام امت اسلامی حمایت و پشتیبانی همه جانبه ملت مظلوم فلسطین در برابر اسرائیل غاصب و کودک کش است که با کشورهای غربی همکاری داشته و از سوی کشورهایی که سکوت اختیار کردند مورد تایید قرار گرفته است.

امام جمعه اهل سنت شیراز عنوان کرد: البته و قطعا این دولت های فریب خورده که دست به حمایت از رژیم صهیونیستی زده اند، خائن هستند؛ باید به این نکته توجه داشت که ملت ها از این اقدام ناشایست آنان حمایت نمی کنند.

وی در پایان تاکید کرد: توصیه و هشدار می دهیم به کسانی که مسیر زشتی را در ارتباط گیری با رژیم صهیونیستی در پیش گرفته اند و از سویی به ملت و رهبر انقلاب درود می فرستیم که حمایت و پشتیبانی های آنان سبب قوت بخشیدن و اقتدار اسلام در اقصی نقاط عالم گردیده است.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcir3awpt1a5v2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما