تاریخ انتشار۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب : 549959
ماموستا راستی در گفتگو با تقریب:

پیروزی ملت فلسطین مقرون به اتحاد و همدلی آنان است

امام جمعه موقت سنندج بیان کرد: قرار گرفتن تمام گروه های مقاومت فلسطینی همراه با صفوف یکپارچه جهان اسلام در یک صف واحد به طور قطع می تواند هر عمل شرم آور و خباثت آلود علیه امت های اسلامی را به شکست بکشاند.
پیروزی ملت فلسطین مقرون به اتحاد و همدلی آنان است
ماموستا محمدامین راستی امام جمعه موقت سنندج و عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، وحدت و سربلندی جهان اسلام و ملت مظلوم فلسطین را مقرون و التزام به یکپارچگی دانست و اظهار داشت: پیروزی ملت فلسطین مقرون به اتحاد و همدلی آنان بوده است؛ که طی مقاومت چند ده ساله مثال زدنی و با اقتدار در طول ایام اخیر عذابی را بر آنان روانه داشتند که ادامه این تجاوزگری می توانست به نابودی رژیم صهیوینستی ختم گردد.

وی افزود: اگر مسلمانان جهان اتحاد و التزام به یکپارچگی داشته باشند و در یک صف قرار گیرند، پیروزی به طور قطع برای آنان خواهد بود؛ همچنان که مقام معظم رهبری موکدا در طول سالیان متمادی بر اتحاد و وحدت امت اسلامی تاکید داشته اند.

امام جمعه موقت سنندج، اظهار داشت: امروزه در جهان اسلام و در کشورهایی که ادعای خادمی حرمین شریفین را دارند مشاهده می کنیم، با صهیونیست ها یکدست و یکپارچه شده اند که ننگ و عیبی برای این مزدوران و خود فروختگان است.

وی در پایان تاکید کرد: این اقدامات آنان برای منافع و مقام خود می باشد که متاسفانه منجر خواهد شد به این که به هر عمل ننگین و منفوری دست زنند؛ توصیه ما این است که از این اقدامات شرم آور خود دست کشیده زیرا وعده الهی تحقق خواهد یافت و پیروزی از آن امت اسلام خواهد بود.
 

انتهای پیام/
 
https://www.taghribnews.com/vdciw3aw3t1a532.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما