تاریخ انتشار۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۶:۱۷
کد مطلب : 551833
امام جمعه پیرانشهر در گفت‌وگو با تقریب:

امام خمینی(ره) در جهت ایجاد وحدت در جهان اسلام تلاش بسیاری مبذول داشت

امام جمعه پیرانشهر گفت: امام خمینی(ره) هفته وحدت را نامگذاری کرده و در جهت وحدت جهان اسلام تلاش بسیاری مبذول داشت.
امام خمینی(ره) در جهت ایجاد وحدت در جهان اسلام تلاش بسیاری مبذول داشت
ماموستا مصطفی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با تسلیت سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار داشت: انقلاب اسلامی در سال 57 به رهبری امام(ره) و با همراهی تمامی آحاد مردم به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یک شخصیت استثنایی در جهان بوده و ایشان حامی مستضعفان دنیا و حافظ انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه پیرانشهر با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) یک فیلسوف و عارف و یک سیاستمدار بزرگ بود گفت: ایشان در تمامی مسائل زبانزد بود و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند در حالی که پیش از انقلاب اسلامی، جامعه در خفقان بود و مردم از لحاظ اقتصادی و معیشتی در فشار بودند اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشورمان از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و عمرانی پیشرفت کرد.

وی افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، انقلاب را هدایت کرد و پس از رحلت ایشان نیز امام خامنه‌ای به عنوان جانشین امام راحل(ره)، این راه را ادامه داده و سبب پیشرفت ایران شدند.

ماموستا محمودی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) هفته وحدت را نامگذاری کرده و در جهت وحدت جهان اسلام تلاش بسیاری از خود نشان داد اظهار داشت: پس از آن نیز امام خامنه‌ای راه ایشان را ادامه دادند و در راستای وحدت بیش از پیش مسلمانان، همه ساله کنفرانس وحدت اسلامی در تهران برگزار شده تا بیشتر عالمان و بزرگان اهل تسنن در آنجا شرکت و مسائل و مشکلات خود را بیان کنند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcc1sqp12bqp48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی