تاریخ انتشار۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹
کد مطلب : 553785
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه در گفتگو با تقریب:

سازمان انرژی اتمی با فشار اسرائیل قطعنامه ضدایرانی صادر کرده است

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: سازمان انرژی اتمی با فشار اسرائیل تحت تاثیر قرار گرفته و قطعنامه ضدایرانی صادر کرده است و بر مبنای همان افعال دشمنانه‌ای که نسبت به جامعه جهانی نیز دارند، تحریم‌هایی را علیه جمهوری اسلامی انجام می‌دهند.
سازمان انرژی اتمی با فشار اسرائیل قطعنامه ضدایرانی صادر کرده است
ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با ابراز تأسف از صدور قطعنامه اخیر ضدایرانی اظهار داشت: با وجود اینکه ایران عضو ام پی‌تی است اما سازمان انرژی اتمی تحت فشار سیاست‌های خصمانه و دشمنی که اسرائیل غاصب با ایران دارد، تحت تأثیر قرار گرفته و با وجود اینکه حتی رژیم صهیونیستی عضو ام‌پی‌تی هم نیست و کلاهک‌های مختلف و زرادخانه‌های اتمی در اختیار دارد اما متأسفانه نماینده انرژی اتمی به آنجا سفر می‌کند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: سازمان انرژی اتمی با فشار اسرائیل تحت تاثیر قرار گرفته و بر مبنای همان افعال دشمنانه‌ای که نسبت به جامعه جهانی نیز دارند، تحریم‌هایی را علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: از سوی دیگر با وجود اینکه ایران، به تمامی تعهدات بین‌المللی خود عمل کرده بود اما متاسفانه استکبار جهانی خواستار صلح و آرامش و امنیت نیستند و از سوی دیگر بی‌تردید هدف ایران از فعالیت‌های هسته‌ای، تولید سلاح‌های کشتار جمعی نیست در حالی که انرژی هسته‌ای امروز، از نیازهای مبرم دنیا است.

ماموستا کلشی‌نژاد افزود: از انرژی اتمی در زمینه پزشکی می‌توان استفاده بهینه کرد و در زمینه کشاورزی نیز می‌توان راندمان تولید را افزایش داد و در مجموع از انرژی هسته‌ای  برای پیشرفت و اعتلای اسلامی استفاده کرد.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی کشورها پایبند به هیچ حقوق بشری نیستند و در زرادخانه‌های آنها انواع خطرات و تهدیدات علیه جامعه جهانی تولید و سلامت جامعه جهانی را تهدید می‌کند در حالی که هیچ اقدامی علیه آنها انجام نمی‌شود.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcaaenmm49nm01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما