تاریخ انتشار۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : 558840
ماموستا ملا رشید ثنایی در گفتگو با تقریب عنوان کرد:

حمایت جریان «عربی ـ عبری ـ غربی» از تفکرات تکفیری و سلفی در جهان اسلام

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب به حمایت همه جانبه جریان عربی ـ غربی ـ عبری از جریان های تکفیری و سلفی اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام و رسول خدا (ص) امروز با تشکیل یک ائتلاف نامیمون به دنبال از بین بردن ارکان اصلی اسلام هستند.
حمایت جریان «عربی ـ عبری ـ غربی» از تفکرات تکفیری و سلفی در جهان اسلام
ماموستا ملارشید ثنایی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: این روزها بی سابقه ترین حملات و اهانت ها علیه داشته های جهان اسلام از سوی معاندان و دشمنان در حال انجام است.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: دشمن جبهه گسترده ای در حوزه فرهنگی و عقیدتی علیه جهان اسلام پی ریزی کرده است که همواره در این جبهه دشمن با استفاده از عناصر خویش به دنبال پیاده کردن برنامه های شیطانی  خود است.
 
این عالم اهل سنت هدف از این همه هجمه دشمن را از بین بردن وحدت مسلمین عنوان داشت و افزود: دشمنان با تهاجم از چند جهت یک هدف واحد را دنبال می کنند و آن هدف واحد از بین بردن انسجام در جهان اسلام است.
 
ماموستا ثنایی با اشاره به تلاش های بی سابقه آمریکایی ها، غربی ها و صهیونیست ها برای استحاله فکری و سیاسی سران کشورهای اسلامی، ادامه داد: دشمنان با ایجاد یک پل ارتباطی بین خود و برخی از کشورهای فریب خورده اسلامی به دنبال ایجاد تنش علیه ایران اسلامی هستند که بهترین نمونه این تلاش های مذبوحانه تحریک کشورهای منطقه علیه ایران اسلامی است.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به حمایت همه جانبه جریان عربی ـ غربی ـ عبری از جریان های تکفیری و سلفی اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام و رسول خدا (ص) امروز با تشکیل یک ائتلاف نامیمون به دنبال از بین بردن ارکان اصلی اسلام هستند.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: در این میان بیشترین خسارت ها و زیان ها متحمل ملت فلسطین و دیگر کشورهای استکبارستیز می شود، دشمنان اسلام دو راه حل برای استیلای خود بر جهان اسلام در پیش رو دارند.
 
وی به این راهها اشاره کرد و افزود: اولین راه، از بین بردن وحدت در جهان اسلام با ایجاد و تسلیح جریان ها و گروهک های تروریستی در داخل کشورهای اسلامی است و دومین راه که شاید بتوان سخت ترین راه برای دشمنان است، افزایش فشارهای سیاسی، اقتصادی و... بر ایران است.
 
ماموستا ثنایی عنوان داشت: امروز ایران یک سد مستحکم در برابر جریان های اسلام ستیز و کشورهای استعماری است، اقتدار و صلابت این انقلاب برنامه های استکباری دشمنان را به تأخیر می اندازد، لذا دشمن از هر حربه ای برای تضعیف جمهوری اسلامی بهره می برد، بنابراین ملت ایران باید نسبت به این توطئه ها هوشیار باشند.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: تلاش برای ناتوان نشان دادن مدیریت دولت بر وضعیت کشور، ایجاد چندصدایی بین فرهیختگان و... از جمله برنامه های دشمنان است که ملت ایران باید نسبت به آنها هوشیار باشند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchk6nmv23nm6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی