تاریخ انتشار۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب : 559237
ماموستا ملاعادل غلامی در گفتگو با تقریب مطرح کرد:

تحریف کلام بزرگان دین در مقوله حجاب توسط رسانه های دشمن/ ضرورت هوشیاری در برابر شیطنت های دشمنان

امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: چندی پیش برخی از رسانه های معاند اقدام به تحریف سخنان و احکام برخی از علمای فقید دین درباره ضرورت و حرمت حجاب کرده بودند، این رسانه ها عملا سخنان این بزرگان در این باره را وارونه نشان داده بودند و این وقاحت تا جایی بود که کلام این عالمان دینی که امروز در میان ما نیستند، توسط این عوامل دشمن کاملا تحریف شده بود و البته این تحریف با ظرافت و شیطنت خاصی انجام گرفته بود.
تحریف کلام بزرگان دین در مقوله حجاب توسط رسانه های دشمن/ ضرورت هوشیاری در برابر شیطنت های دشمنان
ماموستا ملاعادل غلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: در این روزها بسیاری از رسانه های دشمن چه در فضای مجازی و چه در شبکه های ماهواره ای حجاب و عفاف را مورد هجمه خود قرار داده اند.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: البته این هجمه فرهنگی و عقیدتی تنها به اهانت و توهین خلاصه نمی شود، رسانه های بیگانه و معاند عملا و رسما دست به تحریف حقایق اسلام درباره حجاب می زنند.
 
این عالم اهل سنت تاکید کرد: چندی پیش برخی از رسانه های معاند اقدام به تحریف سخنان و احکام برخی از علمای فقید دین درباره ضرورت و حرمت حجاب کرده بودند، این رسانه ها عملا سخنان این بزرگان در این باره را وارونه نشان داده بودند و این وقاحت تا جایی بود که کلام این عالمان دینی که امروز در میان ما نیستند، توسط این عوامل دشمن کاملا تحریف شده بود و البته این تحریف با ظرافت و شیطنت خاصی انجام گرفته بود.
 
ماموستا غلامی اظهار داشت: حال برخی از مردم از ما می پرسند که علت این همه توجه و تذکر اسلام در مقوله حجاب چیست؟ در جواب این دوستان باید گفت که حجاب جزیی از دینداری در شریعت مقدس اسلام است و اگر نگاهمان به این مقوله سطحی باشد دشمن به راحتی از آن گذر می کند و به تحریف دیگر ارکان و پایه های دینی می رسد.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: برخی دیگر هم در داخل کشور در مقابل مقوله حجاب و عفاف علنا جبهه گیری می کنند و به با سخنان متناقض خود این فریضه الهی را به چالش می کشند و این امر زمینه ای برای دوگانه شدن این مقوله دینی می شود.
 
این عالم اهل سنت افزود: نباید مشکلات اقتصادی و اجرای طرح صیانت و پاسداشت از حجاب و عفاف را به هم گره بزنیم، کسی منکر مشکلات اقتصادی در جامعه نیست و بی شک تلاش دولت برای رفع معضلات معیشتی در حال انجام است، با این حال گره زدن حجاب و مشکلات اقتصادی و بیان اینکه دولت تلاش دارد که با پررنگ کردن مقوله حجاب مشکلات اقتصادی را به حاشیه ببرد، خود یک جفای بزرگ هم در حق دین است و هم در حق این نظام و مسئولان آن.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: به اندازه کافی هجمه علیه عفت و پاکدامنی زن ایرانی و مسلمان توسط دشمنان در حال انجام است لذا کمال بی انصافی است که برخی از شخصیت ها در داخل همان راهی را می روند که دشمنان در حال طی کردن آن هستند.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcip3awyt1awr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما