>> حمایت از فلسطین بر اساس آیات قرآن کریم واجب است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۷
کد مطلب : 560740
ماموستا امجد محمودی در گفتگو با تقریب:

حمایت از فلسطین بر اساس آیات قرآن کریم واجب است

امام جمعه شهرک بهاران مریوان با بیان اینکه حمایت از فلسطین بر اساس آیات قرآن کریم واجب است، عنوان کرد: خون شهدای غزه به عهده حکامی است که خود را مدافع اسلام و حقوق بشر می دانند اما با رژیم صهیونیستی که دشمن اصلی اسلام و همه مسلمانان است دست دوستی می دهند.
حمایت از فلسطین بر اساس آیات قرآن کریم واجب است
 ماموستا امجد محمودی امام جمعه شهرک بهاران مریوان در گفتگو با خبرگزاری تقریب، ضمن تسلیت عاشورای حسینی (ع) به همه ملت مسلمان ایران و سایر امت اسلامی اظهار داشت:  در ایام محرم الحرام باز هم مثل گذشته شاهد حملات رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به غزه بودیم که منجر به شهادت چندین تن از این ملت مظلوم گردید.
 
ماموستا محمودی با بیان اینکه وحدت، مهم‌ترین راهبرد امروز دنیای اسلام است، تصریح کرد:  اکنون روز قطع رابطه برخی از کشورهای مرتجع عربی با این رژیم غاصب است که با عادی سازی روابط خود زمینه تجاوز گری بیشتری با این رژیم داده اند.

امام جمعه شهرک بهاران مریوان عنوان کرد: نقطه مقابل وحدت در جوامع اسلامی تفرقه و اختلاف است که آفت امروز برخی جوامع اسلامی است ، لذا قطعاً باید از ملت مظلوم فلسطین دفاع کنند که سفارش قرآن است « وَلَنْ تَرْضَىٰ عَنْكَ الْيَهُودُ » (بقره / 120)  که مفاد آیه استفاده از هر نوع ابزاری بر کم رنگ کردن دین مقدس اسلام است.
 
وی خاطر نشان کرد: خداوند به مردم مسلمان در هر نقطه ای از جهان اعلان می کند دشمن شما یهود هرگز از شما راضی نخواهد شد تا شما از دین اسلام رویگردان شوید.
 
این عالم اهل سنت یادآور شد: امام راحل از ابتدای انقلاب رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را جعلی و بی هویت دانسته است و اگر حکام مرتجع عربی از رهنمودهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری پیروی می کردند، حالا اسرائیل قدرت تجاوزگری را نمی داشت همانگونه در جنگ 33 روزه لبنان و در چند نقطه شکست خوردند.
 
ماموستا محمودی تأکید کرد: امروز روز اتحاد امت اسلامی و قطع هر گونه رابطه چه هوایی، دریایی و یا دیپلماسی با این رژیم است، زیرا مسئولیت خون شهدای غزه به عهده حکامی است که خود را مدافع اسلام و حقوق بشر می دانند اما با رژیم صهیونیستی که دشمن اصلی اسلام و همه مسلمانان است دست دوستی می دهند.
 
امام جمعه شهرک بهاران مریوان بیان کرد: بر همه مفتیان و مراجع تقلید لازم است حکم به قطع روابط با این رژیم داده و این جنایات را محکوم نمایند.
 
ماموستا محمودی در پایان گفت: از خداوند متعال برای شهدای عزیز غزه علو درجات مسئلت کرده و آزادی قدس شریف را از ایزد منان خواهانم و این جنایت را بشدت محکوم می نمایم.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjxyeiyuqemaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی