تاریخ انتشار۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : 561395
ماموستا کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با تقریب:

محور مقاومت تبدیل به یک« تفکر» و« فرهنگ» شده است

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه با تاکید بر اینکه هم‌اینک محور مقاومت تبدیل به« تفکر» و« فرهنگ» شده است گفت: هم اکنون محور مقاومت تنها یک حزب نیست و ترس اسرائیل از همین بود که مبادا محور مقاومت تبدیل به یک تفکرو فرهنگ شود.
محور مقاومت تبدیل به یک« تفکر» و« فرهنگ» شده است
ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با گرامی‌داشت روز مقاومت اسلامی و با تبریک پیروزی‌های مختلف محور مقاومت و حزب‌الله اظهار داشت: این پیروزی‌ها در سایه فداکاری حزب‌الله در مقابل خشن‌ترین و بی‌رحم‌ترین غده سرطانی یعنی رژیم صهیونیستی به دست آمده است.

وی تصریح کرد: جنگ 33 روزه، امید را در دل امت اسلامی احیا کرد چون مردم آن روزگار از وضعیت اسفناک خود ناامید بوده و متاسفانه حکام دولت‌های اسلامی عکس‌العملی در مقابله حملات به غزه، یمن، سوریه و بسیاری از دول اسلامی نداشته و حتی دولت‌های اسلامی به غیر از جمهوری اسلامی ایران، موضع‌گیری شفافی نسبت به اسرائیل ندارند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: حتی حکام کشورهای اسلامی درصدد عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند اما جنگ 33 روزه مقاومت اسلامی توانست همه برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های اسرائیل را نقش برآب کرده و امید را در دل آزادی‌خواهان دنیا زنده کند.

وی افزود: مقاومت لبنان در برابر کسانی که دارای زرادخانه‌های هسته‌ای بودند دست خالی بود اما در مقابل و با معجزه خداوندی، تانک‌های زرهی و پیشرفته و با ارتش آماده و قدرتمند آنها نتوانستند کاری از پیش برده و برای رزمندگان اسلام نیز ثابت شد که نباید هیچ ترسی به دل خود راه دهند چون اگر ید واحد باشند می‌توانند در مقابل اسرائیل ایستادگی کنند.

ماموستا کلشی‌نژاد بیان کرد: خوشبختانه جبهه مقاومت در جنگ 33 روزه، پیروزی‌های بزرگی برای دنیای اسلام به دست آورد که روسیاهی آن برای استکبار جهانی و در راس آن برای رژیم صهیونیستی و حتی حکام اسلامی داشت که می‌خواستند دنیای اسلام را زیر سلطه خود ببرند.

وی افزود: شکست استکبار در جنگ 33 روزه که توسط سرداران بزرگ اسلام همچون شهید سلیمانی به وجود آمد ثابت کرد که بازیگردان منطقه، محور مقاومت است و آمریکا و سایر کشورهای معاند نمی‌توانند برنامه‌های شوم خود را به راحتی در منطقه اجرایی کنند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه با تاکید بر اینکه هم‌اینک محور مقاومت تبدیل به« تفکر» و« فرهنگ» شده است اظهار داشت: هم اکنون محور مقاومت تنها یک حزب نیست و ترس اسرائیل از همین بود که مبادا محور مقاومت تبدیل به یک تفکرو فرهنگ شود و همانگونه که پیامبر(ص) بر مبنای یک تفکر، به دنبال ظلم‌ستیزی و عدالت‌محوری بود، محور مقاومت نیز بر همین اساس حرکت کردند.

وی بیان کرد: حتی اگر استکبار بخواهد در کشورهای آفریقایی تفکری را پیاده کرده و یا تجاوزی را انجام دهد، جوانانی سرشار از عشق و معنویت با بهره‌گیری از محور مقاومت برگرفته از قیام حسینی می‌توانند در مقابل آنها ایستادگی کنند.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcgyq9nnak93w4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما