تاریخ انتشار۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۶:۱۴
کد مطلب : 561493

ماموستا راستی: دشمن می خواهد مردم را به انقلاب بدبین کند

امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمن با فشارهای اقتصادی در قالب تحریم به دنبال این است که از یک سو نگاه مردم به انقلاب و نظام را بدبین کند و از سوی دیگر با افزایش فشارها امتیازات دلخواه خود را به دست آورد.
ماموستا راستی: دشمن می خواهد مردم را به انقلاب بدبین کند
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، ماموستا محمدامین راستی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه اظهارداشت: مردم ایران در ۴ دهه اخیر از سوی دشمنان فشارهای سیاسی و اقتصادی بسیاری را تحمل کرده اند و امروز شاهد نتیجه دادن مقاومت آنان در برابر این فشارها هستیم.

امام جمعه موقت سنندج ادامه داد: دشمنان با ترس از اقتدار روزافزون ایران اسلامی به دنبال راه حلی برای متوقف کردن قطار انقلاب هستند بنابراین با استفاده از نیروهای داخلی و خارجی خود هر روز توطئه ای علیه این ملت رقم می زنند.

وی، ایجاد تلاطم فکری و اقتصادی در اذهان ملت ایران را یکی از خبیث ترین برنامه های دشمنان دانست و بیان داشت: دشمن با فشارهای اقتصادی در قالب تحریم به دنبال این است که از یک سو نگاه مردم به انقلاب و نظام را بدبین کند و از سوی دیگر با افزایش فشارها امتیازات دلخواه خود را به دست آورد.

ماموستا راستی با اشاره به اینکه کانون های فکری و دینی کشور باید بیش از پیش تقویت شوند، عنوان کرد: حمایت از کانون های علمی، فکری و دینی هم باعث بیمه شدن جوان ما در برابر هجمه فرهنگی دشمن می شود و هم اینکه این مراکز خود می توانند تولید فکر و اندیشه کنند و نسبت به تمدن سازی اسلامی پیش قدم شوند.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: اسلام به عنوان یک دین کامل و جامع نشان داده است که در برابر سایر مکاتب بسیار جامع و توانمند است و برای تمام پرسش های بشر سرگردان امروز پاسخ و راهکار لازم را دارد، بنابراین بایسته است که از این ظرفیت برای ساخت جامعه ایده آل بهره ببریم.

وی نظام فکری اسلام را برگرفته از معنویات و الهیات دانست و گفت: در نظام اندیشه اسلامی شاهد یک جامعیت هستیم که همین جامعیت می تواند در آینده ریشه های تمدن جهانی اسلام را رقم بزند.

ماموستا راستی تصریح کرد: دشمن به خوبی از این جایگاه والای نظام اسلامی آگاه است، بنابراین به دنبال وارونه نشان دادن حقایق دین اسلام است و در این راستا تمام دستگاه های تبلیغاتی خود را برای تخریب ارکان اسلام بسیج کرده است.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcf1ydtmw6dvja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما