کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسلمانان در زمینه ارتباط با رژیم صهیونیستی اشتباه بزرگی مرتکب می شوند

13 مهر 1401 ساعت 6:50

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه متأسفانه کشورهای اسلامی به خاطر یکدیگر به دشمن پناه می‌برند گفت: این در حالی است که اسرائیل دشمن پیامبر(ص) قرآن و دین اسلام است و مسلمانان در زمینه ارتباط با رژیم صهیونیستی اشتباه بزرگی انجام می‌دهند.


ماموستا محمدصالح هاشم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به اینکه مسلمانان مکلف و موظف به رعایت مسائل اخلاقی هستند اظهار داشت: یکی از اهداف رسالت نبی‌مکرم اسلام(ص) این است که اخلاق خوب بشریت را کامل کند.

وی تصریح کرد: وظیفه مسلمانان در هر جای دنیا این است که یک اخلاق خوب و انسان‌مدار با الگوگیری از منویات پیامبر اسلام(ص) داشته باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به اینکه آگاه بودن سطح جامعه و جوامع اسلامی سبب می‌شود که هیچ کمکی به تروریست نکنند بیان کرد: اما با توجه به اینکه امت اسلامی ناآگاه بوده و اطلاعات کافی ندارد متأسفانه کمک مالی، رسانه‌ای و اطلاعاتی به تروریست می‌کنند در حالی که اگر این آگاهی بیشتر شود موضوع تروریست کاهش یافته و استکبار نمی‌تواند کاری انجام دهد.

وی در ادامه نیز با اشاره به اینکه متأسفانه کشورهای اسلامی به خاطر یکدیگر به دشمن پناه می‌برند افزود: این در حالی است که اسرائیل دشمن پیامبر(ص) قرآن و دین اسلام است و مسلمانان در رابطه با ارتباط با رژیم صهیونیستی اشتباه بزرگی انجام می‌دهند.

ماموستا هاشم‌آبادی بیان کرد: ارتباط مسلمانان با اسرائیل هیچ همخوانی با دین و اسلام ندارد و همین خود جای تأسف دارد و بنابراین جهان اسلام باید نسبت به اقدامات خود تفکر و تعقل کنند و بدانند که برادری و اخوت بسیار بهتر از ارتباط با کفاری مانند اسرائیل و آمریکا است و باید به دین و قرآن خود بازگردند تا دچار اشتباهات نشوند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 567801

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/567801/مسلمانان-زمینه-ارتباط-رژیم-صهیونیستی-اشتباه-بزرگی-مرتکب-می-شوند

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com