تاریخ انتشار۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰:۵۳
کد مطلب : 567904
امام جمعه بیجار در گفت‌وگو با تقریب:

مردم علیه اقدامات ساختارشکنانه خواهند ایستاد

حجت الاسلام و المسلمین علی خورشیدی عنوان کرد: حضور پرشور اقشار مختلف مردم در حمایت از مقدسات اسلامی و مخالفت با اقدامات خرابکارانه گروهی آشوب طلب دلالت بر این مطلب داشت که ملت بزرگ ایران در مقابل اینگونه اقدامات ساختارشکنانه خواهند ایستاد.
مردم علیه اقدامات ساختارشکنانه خواهند ایستاد
حجت الاسلام و المسلمین علی خورشیدی، امام جمعه بیجار در گفتگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول  به همه مسلمانان بخصوص امت اسلامی کشورمان، اظهار داشت:  همان طور که مقام معظم رهبری (حفظه‌الله تعالی) نیز بیان فرمودند درگذشت خانم مهسا امینی سوزناک و دردآور بود، لکن واکنش به این حادثه بدون اینکه امری ثابت و محرز شده باشد در قالب حوادث و اتفاقات ناگواری که شاهد آن بودیم بی شک قلب همه دوستداران و طرفداران ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به درد آورد.
 
وی تصریح کرد: گروه معدودی با تعرض به جان، مال و حیثیت اشخاص، امنیت عمومی کشور را هدف قرار دادند، این اتفاقات هر چند تلخ و اسفناک بود و موجب به شهادت رسیدن چندین تن از مدافعان امنیت در اقصی نقاط کشور گردید، ولی بار دیگر چهره واقعی دشمنان این مرز و بوم را بر ملا کرد، آنانی که برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ عمل ضد انسانی فروگذاری نمی کنند که از طریق پروژه کشته سازی در صدد ایجاد تفرقه میان ملت و حاکمیت بودند.
 
امام جمعه بیجار عنوان کرد:  دشمنان قسم خورده ایران و اسلام با استفاده از بازوهای رسانه‌ای خود با برنامه ریزی قبلی ضمن غبار آلود کردن فضا و سوء استفاده از احساسات جوانان، دو قطبی سازی را دنبال می کرد که البته با راهپیمایی عظیم مردمان بصیر و انقلابی ایران در سراسر کشور همراه با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی پاسخ داده شد.
 
حجت الاسلام خورشیدی خاطرنشان کرد: حضور پرشور اقشار مختلف مردم در حمایت از مقدسات اسلامی و مخالفت با اقدامات خرابکارانه گروهی آشوب طلب دلالت بر این مطلب داشت که ملت بزرگ ایران در مقابل اینگونه اقدامات ساختارشکنانه خواهند ایستاد.
 
امام جمعه بیجار در پایان بیان کرد: در این راستا حضور پر شور مردم بصیر و فهیم کهن دیار گروس (شهرستان بیجار) در نماز جمعه اول مهرماه ۱۴۰۱ و سپس برگزاری راهپیمایی عظیم علیه اغتشاشگران با سوء نیت قبلی بار دیگر مبین انقلابی بودن و هميشه انقلابی ماندن همشهریان عزیز بیجاری ام بود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdciuyaw5t1aq32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی