کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مولوی فاضل حسینی در گفتگو با تقریب:

ایران قدرتمند و با شکوه در سایه توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب محقق خواهد شد

3 آذر 1401 ساعت 16:33

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: ایران قوی در گرو وحدت و همدلی و سلم و دوستی برقرار خواهد بود؛ از اینرو با تقویت مسئولین تقریبی و بیان درست حقایق و دستاوردهای انقلاب اسلامی می توان در این امر مهم کوشا بود.


مولوی سید ابراهیم فاضل حسینی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه جامعه خبرگزاری تقریب ایران قدرتمند و با شکوه را در سایه توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب دانست و اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب و حضرت امام(ره) فصل الخطاب و راه گشای موضوعات مرتبط با جهان اسلام است.

مولوی حسینی با اشاره به سفر اخیری که هیاتی از سوی رهبر انقلاب به استان سیستان و بلوچستان داشتند تصریح کرد: در ابتدا باید به تاثیر فراوان هیات ارسالی از سوی رهبر انقلاب اشاره کنم که بسیار حکیمانه انجام گرفت، افرادی که مغرضانه درصدد اختلاف و ایجاد تشتت بودند شناسایی شده و مسئله به درستی و صحیح مورد حل و فصل قرار گرفت.

این عالم اهل سنت خراسان، تصریح کرد: متاسفانه این مسائل ثمره کم کاری های برخی از مسئولینی می باشد که در مسائلی مقصر بوده و مردم نیز این اقدامات را به آنان نسبت می دهند، لذا مسئولینی که اشتباهی مرتکب می شوند را نباید به پای نظام گذاشت.

وی عنوان کرد: در مناطقی که هم از اهل سنت و هم تشیع حضور دارند نیازمند مسئولینی تقریبی هستیم که دارای انعطاف و لطافت بوده و از خشکی و تعصب به دور باشند.

وی در پایان تاکید کرد: ایران قوی در گرو وحدت و همدلی و سلم و دوستی برقرار خواهد بود؛ از اینرو با تقویت مسئولین تقریبی و بیان درست حقایق و دستاوردهای انقلاب اسلامی می توان در این امر مهم کوشا بود.


انتهای پیام/
 


کد مطلب: 574331

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/574331/ایران-قدرتمند-شکوه-سایه-توجه-رهنمودهای-رهبر-انقلاب-محقق-خواهد

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com