کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حجت الاسلام پورذهبی در گفتگو با تقریب:

پیشرفت های کشور با تکیه بر ارزشهای انقلابی، مایه امید و اقتدار است

6 آذر 1401 ساعت 9:14

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: هر زمان به پیشرفتی دست یافته ایم و گشایشی در جامعه شکل گرفته است، دشمن با بعضی از حرکات به دنبال توقف آن بوده است و مشکل سازی کرده که در این راستا شاهد اتفاقات اخیر هستیم.


حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری پیرامون تبیین حقایق و دستاوردهای انقلاب اسلامی و امیدبخشی به جامعه، اظهار داشت: رهبر انقلاب اخیرا اشاره ای به دستاوردها و پیشرفت های بعد از انقلاب داشته اند، با این نگاه که چرا جبهه سلطه و استکبار بر علیه کشور اسلامی ایران توطئه کرده و دشمنی می کند.

وی افزود: کشور عزیزمان پیشرفت های بسیار و چشمگیری پیدا کرده است؛ در مسائل اقتصادی نیز دستاوردهایی داشته است که دشمن برای متوقف کردن این دستاوردها با تحریم و ابزار هایی به مانند فتنه اخیر به دنبال از بین بردن آن است.

پورذهبی ادامه داد: یکی از مهمترین این دستاوردها امید است که ایشان به خوبی به آن اشاره نمودند و فرمودند نکته مهم در ابزار پیشرفت های ما امید می باشد که در ادامه رهبر انقلاب فرمودند دشمنان به دنبال ایجاد ناامیدی و از بین بردن امید در دل مردم می باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: اگر القای ناامیدی صورت پذیرد و افکار امید بخش را از دل جامعه خارج سازند، در یک مسیر فرسایشی و دچار یک واگرایی و ازطرفی پیشرفت ها دچار اختلال خواهند شد.

وی متذکر شد: جامعه نخبگان و دانشگاهی با امید وارد مراحل بعد شود و به این دستاوردهای ارزشمندی که تاکنون به آن رسیده و کشور را به پیشرفت رسانده اند همین مسیر را ادامه دهند و در این زمینه رهبر معظم انقلاب به زحمات دانشمندان ایرانی اشاره کردند و پیشرفت ها را نام بردند.

حجت الاسلام پورذهبی، عنوان کرد: این نکته مهم است که هر زمان به پیشرفتی دست یافته ایم و گشایشی در جامعه شکل گرفته است، دشمن با بعضی از حرکات به دنبال توقف آن بوده است و مشکل سازی کرده که در این راستا شاهد اتفاقات اخیر هستیم.

وی اضافه کرد: یک بخش عمده این است که معمولا دولت هایی که به شکلی مورد حمایت مردم عزیز در جبهه ارزشی هستند و  با یک تغییر و تحولی و با تکیه بر ارزشهای انقلاب وارد میدان می شوند، مورد هجمه بیشتری قرار می گیرند.

وی در پایان تاکید کرد: لذا رهبر انقلاب برای اینکه این مسئله و قدرشناسی از نخبگان را بیان کنند، دستاوردهای بزرگ در طی ماههای اخیر را عنوان کردند.
 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 574339

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/574339/پیشرفت-های-کشور-تکیه-ارزشهای-انقلابی-مایه-امید-اقتدار

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com