تاریخ انتشار۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۵
کد مطلب : 580923
آخوند کمالی در گفتگو با تقریب:

هدف دشمن، از بین بردن همگرایی و هم افزایی ام القرای جهان اسلام است

مدیر مدرسه خادمیه خراسان شمالی، بیان کرد: ایران اسلامی نقش مهمی را در همگرایی و تقریب مذاهب اسلامی ایفا می کند؛ لذا استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده اسلام بدنبال آن هستند که از پیشرفت و گسترش اسلام جلوگیری نمایند.
هدف دشمن، از بین بردن همگرایی و هم افزایی ام القرای جهان اسلام است
آخوند گلدی کمالی مدیر مدرسه خادمیه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با تاکید بر همگرایی و هم افزایی امت اسلام  اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام با رهبری مقام معظم رهبری تاکنون توانسته نقش مهمی را در همگرایی، هم افزایی، وحدت و تقریب مذاهب اسلامی ایفا نماید.

وی افزود: دشمنان اسلام درصدد آن هستند که ام القرای جهان اسلام را به مرحله ضعف و نابودی بکشانند و با فشارهای مختلف اعم از سیاسی و اقتصادی کشورمان را به زانو در آورند؛ استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده اسلام بدنبال آن هستند که از پیشرفت و گسترش اسلام جلوگیری نمایند که متاسفانه کشورهایی هم دانسته یا نادانسته با آنان همسو شده اند و حمایت می کنند.

مدیر مدرسه خادمیه خراسان شمالی تصریح کرد: اتحاد جهان اسلام می تواند ضمن حفظ مواضع مسلمین عالم اتحاد وانسجام مسلمانان را به نقطه اوج خود برساند تا هیچ دشمنی این جرأت را به خود ندهد امت اسلام را مورد تهدید و ارعاب قرار دهد.

آخوند کمالی، عنوان کرد: اکنون شیوه استکبار جهانی تغییراتی داشته است که با بهره گیری از فضای رسانه ای و مجازی و القا آن به امت اسلام بر این نظر هستند که در بین مذاهب و امت اسلامی اختلاف و شکاف ایجاد کنند.

وی در پایان تاکید کرد: اسلام و مسلمان دارای حرمت و جایگاه عظیمی است؛ موضع امت اسلامی باید موضع اسلام باشد، بدین معنا که اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام فرق و مذاهب اسلامی است، فلذا باید مهم تلقی گردد.
 
انتهای پیام/
 
 
https://taghribnews.com/vdcew78nxjh8voi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی