تاریخ انتشار۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب : 585154
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان:

جمهوری اسلامی ایران به دنبال رشد و تعالی زنان در جوامع اسلامی است

مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان اظهار داشت: اسلام به دنبال رشد، کمال و تعالی زنان در جوامع اسلامی است و جمهوری اسلامی ایران در بعد از انقلاب این مفهوم را تداعی بخشیده است و ما امروز در کشورمان شاهد حضور بانوان فرهیخته در مدارج علمی کشور، حوزه های علمیه، سیاست و.... هستیم.
جمهوری اسلامی ایران به دنبال رشد و تعالی زنان در جوامع اسلامی است
سیده نفیسه حسینی واعظ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: دشمن با حربه ای که اخیرا برای کشورمان ایجاد کرد در پی این بود که با استفاده از بانوان سرزمینمان به اهداف شوم خود دست یابد اما بانوان فرهیخته کشور اسلامی ایران با اقتداری که از خود نشان دادند باعث شدند تا تیر دشمن به هدف نخورد و شکست سنگینی را متحمل شوند.
 
وی افزود: اگر دشمنان اسلام و کسانی که شعارهای باطل در مورد جمهوری اسلامی ایران سر می‌دهند وضعیت کشورمان را با قبل از انقلاب مقایسه کنند، خواهند دید که ایران به چه پیشرفت‌های چشمگیری در همه زمینه ها دست یافته است ما در قبل از انقلاب 150 هزار دانشجو داشتیم اما امروز این رقم به شدت افزایش داشته است چه بسا که درصد بالایی از این دانشجویان را زنان تشکیل می‌دهند.

حسینی تصریح کرد: امروز با توجه به درجاتی که زنان در جمهوری اسلامی ایران دارند به کرامت واقعی یک زن در کشور پی می‌بریم اما آن چیزی که بیگانگان با مفهوم آزادی در پی آن بودند تنزل درجه زن و نگاه جنسیتی به آن بود.
 
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان خاطر نشان کرد: اسلام به دنبال رشد، کمال و تعالی زن در جوامع اسلامی است و جمهوری اسلامی ایران در بعد از انقلاب این مفهوم را تداعی بخشیده است و ما امروز در کشورمان شاهد حضور بانوان فرهیخته در مدارج علمی کشور، حوزه های علمیه، سیاست و.... هستیم.
 
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcfttdtjw6dcya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی