کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

راستینه در گفت‌وگو با تقریب:

غرب زنان را برده اندیشه لیبرال خود کرده است

16 اسفند 1401 ساعت 11:49

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اصالت لذت که از "نفسانیات و شهوات" نشأت می گیرد را شالودۀ فکری لیبرالیسم دانست؛ تفكرى كه باعث سقوط زنان در منجلاب تيره روزى و بردگی مدرن قرار داده است.


"احمد راستینه"، نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که بالاترین نقص در حقوق انسان‌ها به بردگی گرفتن فکر و اندیشه آنان است،  به خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری تقریب گفت:  امروز در جهان غرب با وجود حجم انبوه بنگاه‌های رسانه‌ای و ظرفیت‌های سلطه طلبانه عجیب و غریبی که در حوزه رسانه ایجاد شده است، قدرت تحلیل، فکر کردن و هویت از انسان‌ها سلب شده است، متاسفانه انسان‌ها برده رسانه و داده‌های یک طرفه ای هستند که به واسطه بنگاه‌ها به آنها انتقال داده می شود.
 
وی ادامه داد: جهان غرب هویت و جنبه انسانی بودن زن را از او گرفته اند، به گونه ای که زنان در جهان غرب به غیر از بخشی از زنان نخبه و صاحب نامی که توانسته اند خودشان را از زیر آوار ها و حجم انواع داده های رسانه ای نجات دهند، بخش عظیمی از آنان به استثمار تفکر و جریان بردگی اندیشه لیبرال درآمده‌اند.
 
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس نفسانیات و شهوات را شالودۀ فکری لیبرالیسم دانست و افزود: در جهان غرب با مشکلات فروپاشی خانواده، آسیب های اجتماعی، از بین رفتن حقوق ذاتی بشری و انسانیت رو به رو هستیم. متاسفانه زنان در جامعه غرب بر خلاف آنچه که در رسانه‌های آنان بیان می‌شود حداقل حقوق آنها نادیده گرفته می‌شود. لذا تفکر لیبرال غرب باعث سقوط روزافزون زنان و جوانان در تيره روزى و بردگی مدرن شده است.
 
نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس با بیان این واقعیت که بسیاری از زنان در غرب به علت تبعیت از ادیان مختلف دوست دارند حیات معنوی زندگی شان حفظ بشود، خاطر نشان کرد:  حیات معنوی بسیاری از زنان با ادیان‌های مختلف به واسطه شکل گرفتن بستر انبوه فساد به خطر افتاده است، به گونه‌ای که در جهان غرب شاهد هستیم که زشت ترین پدیده های حیوانی را به اسم آزادی زنان به جامعه بشری تحمیل کرده اند.
 
راستینه تاکید کرد: حرکت جامعه به سمت همجنسگرایی به اسم آزاد بودن، نمونه ای از تحقیر انسانیت و تحقیر روح معنوی حاکم بر ادیان مختلف جامعه است.  هیچ دین و مکتبی اجازه نمی‌دهد که حیات معنوی انسان‌ها و تفکرشان _که راز خلقت بشریت است_ به استثمار صفات حیوانی در بیاید.
 
وی یادآور شد:  دنیای غرب شعار دفاع از حقوق زنان را می‌دهند اما در خود جوامع غربی پیروان مکتب اسلام که بر اساس آموزه‌های خودشان داشتن حجاب یک امر قلبی و معنوی است، در غرب مجبورند که از پوشش دست بردارند وگرنه مورد آزار و اذیت انسان‌ها قرار می‌گیرند. به عنوان نمونه در فرانسه و انگلستان حضور زنان محجبه در بیرون جرم محسوب می‌شود و این آزادی درونی انسان ها را محدود می‌کند.
 
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این واقعیت که خانواده در غرب دچار فروپاشی معنوی شده است، تصریح کرد: مکتب اسلام و جامعه ایرانی_اسلامی ظرفیت های بی نظیری در دفاع از حقوق زنان دارد و حق بر این است که ما مطالبه‌گر حقوق زنان در جامعه جهانی باشیم تا غرب. ما باید با تبیین دقیق و درست سبک زندگی ایرانی اسلامی و جایگاه زنان در جامعه ایرانی از آنچه که هویت ما که همانا برگرفته از تمدن بزرگ ایرانی و اسلامی است دفاع کنیم.
 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 586329

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/586329/غرب-زنان-برده-اندیشه-لیبرال-خود-کرده

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com