تاریخ انتشار۷ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۸:۴۹
کد مطلب : 588178
ماموستا امجد محمودی در گفت‌وگو با تقریب:

شعار «مهار تورم و رشد تولید» زمینه ساز شکست جنگ ترکیبی دشمن است

امام جمعه شهرک بهاران مریوان با بیان اینکه شعار «مهار تورم و رشد تولید» زمینه ساز شکست جنگ ترکیبی دشمن است؛ عنوان کرد: چنانچه مسئولان نظام به اهمیت و تحقق شعار سال توجه کنند و مردم را برای تحقق این امر مشارکت دهند؛ قطعا خواسته رهبر معظم انقلاب که همان رفع دغدغه های مردم و عزت و پیروزی کشور در جنگ ترکیبی دشمن است؛ برآورده خواهد شد و زندگی مردم بهبود پیدا خواهد کرد.
شعار «مهار تورم و رشد تولید» زمینه ساز شکست جنگ ترکیبی دشمن است
ماموستا امجد محمودی امام جمعه شهرک بهاران مریوان در گفت وگو با خبرگزاری تقریب، ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، به تبیین ابعاد تربیتی و معنوی تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن پرداخت و اظهار داشت: ایامی که دو مناسبت در تقاطعی به یکدیگر می‌رسند، قاعدتا باید یک هم افزایی را انتظار داشته باشیم و برای یک فضای رشد و تعالی برنامه ریزی کنیم.
 
ماموستا محمودی با بیان اینکه شعار سال نشان‌دهنده توجه رهبر معظم انقلاب به اقتصاد و معیشت مردم است؛ تصریح کرد: تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید» از چند جهت قابل تحلیل و بررسی می باشد،که از جمله حفظ ارزش پول ملی است.

امام جمعه شهرک بهار مریوان مبارزه با ورود کالای قاچاق از مبادی غیر قانونی از راه های رشد تولید برشمرد و عنوان کرد: حذف دلار در معاملات بین المللی کمک شایانی در عرصه رونق اقتصادی و متعادل نگه داشتن ارز ملی می باشد.
 
وی تاکید کرد: رشد تولید در گرو احیاء نمودن بنگاه های کوچک و زود بازده می باشد.
 
ماموستا محمودی رعایت استاندارهای لازم در تولیدات داخلی و افزایش کیفیت آن را در خرید کالای داخلی لازم بیان کرد و افزود: مبارزه با اخلال گران اقتصادی و توجه به مبحث دانش بنیان و تقویت آنان در تحقق شعار سال یکی از اولویت ها می باشد.
 
امام جمعه شهر بهاران مریوان به اهمیت اقتصاد اسلامی در مهار تورم اشاره کرد و ابراز داشت: تولید محصولات نرم افزاری در راستای تربیت اسلامی کودکان تا نوجوانان و جوانان می تواند در رشد اقتصاد مقاومتی کمک کند و دشمن را در جنگ اقتصادی مایوس کند.
 
وی امنیت شغلی را یکی از دغدغه های قشر کارگران برشمرد و اضافه کرد: تشویق و حمایت همه جانبه دولت از کارفرمایانی که تعداد بیشتری نیرو جذب کارخانه خود کنند، علاوه بر کاهش آسیب های اجتماعی در رشد اقتصادی نیز موثر است.
 
ماموستا محمودی تولید محتوای علمی و برنامه ریزی دقیق مسئولین ذیربط را در تحقق شعار سال گام اول دانست و خاطرنشان کرد:چنانچه مسئولان نظام به اهمیت و تحقق شعار سال توجه کنند و مردم را برای تحقق این امر مشارکت دهند؛ قطعا خواسته رهبر معظم انقلاب که همان رفع دغدغه های مردم و عزت و پیروزی کشور در جنگ ترکیبی دشمن است؛ برآورده خواهد شد و زندگی مردم بهبود پیدا خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcefv8nvjh8vzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما