تاریخ انتشار۱۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۷:۵۴
کد مطلب : 588543
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در گفت و گو با تقریب:

۱۲ فروردین روز استقرار حاکمیت دینی و شکست مفتضحانه تفکر سکولاریسم است

حجت الاسلام سید محمد سادات با بیان اینکه ۱۲ فروردین روز استقرار حاکمیت دینی و شکست مفتضحانه تفکر سکولاریسم است؛ عنوان کرد: یوم الله ۱۲ فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی روز تجلی حکومت عدل الهی و روز غرور و سربلندی ملت مسلمان ایران است.
۱۲ فروردین روز استقرار حاکمیت دینی و شکست مفتضحانه تفکر سکولاریسم است
حجت الاسلام سید محمد سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: یوم الله ۱۲ فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی روز تجلی حکومت عدل الهی و روز غرور و سربلندی ملت مسلمان ایران است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان تصریح کرد: در چنین روز عظیم و سرنوشت سازی بود که مردم مسلمان و انقلابی ایران با حضور پرشور و آگاهانه با رای قاطع خود، نظام نوپای اسلامی را تحکیم بخشیده و طومار استبداد داخلی و استعمار خارجی را درهم پیچیدند.

وی در ادامه بیان نمود؛ جمهوری اسلامی مدل جدیدی از حکومت داری را به جهانیان ارائه نمود و امروز با گذشت بیش از چهار دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با غلبه بر انواع چالش ها و توطئه‌ها پویا و بالنده تر از همیشه راه پر فروغ خود را ادامه می‌دهد و به الگویی برای ملت های آزاده و حق طلب در برابر نظام سلطه مبدل گردیده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: در دورانی که سخن از حاشیه راندن دین و ناکارآمدی آن بود انقلابی به نام دین شکل گرفت و با استقرار حکومت دینی ، سکولاریسم شکستی مفتضحانه را تجربه نمود و مردم ایران ثابت کردند مردمی وفادار به ارزش‌های اسلامی و رهبری دینی بوده و بارقه امید را در دل مستضعفان عالم روشن نموده و با دست خالی در برابر جنایتکاران تاریخ عزتمندانه ایستادند و مسیر تکامل و شرف خود را پیدا نمودند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcayanme49nam1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی