کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده مردم آذربایجان‌غربی:

باید تحقق شعار سال در دستور کار فوری مجلس و دولت قرار گیرد

13 فروردين 1402 ساعت 5:11

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی یعنی مهار تورم و رشد تولید در دستور کار جدی مجلس و دولت قرار گیرد.


حجت‌الاسلام جواد مجتهدشبستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان و با اشاره به شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است، اظهار داشت: این شعار در واقع تابلویی در مقابل دیدگان تمامی مردم و مسئولان است که در این مسیر باید برنامه‌ریزی کنند.
 
وی افزود: دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه باید سمت و سوی کارها و اولویت کارهایشان بر این باشد که در برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌های خود مهار تورم و رشد تولید را داشته باشد.
 
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: از چند سال گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار سال را از مسائل اقتصادی انتخاب می‌کنند و بدین معنی است که مشکلات اقتصادی اولویتی است که باید مورد نظر قرار گیرد و مسئولان در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده و چاره‌سازی کنند.
 
وی بیان کرد: در این راستا مجلس شورای اسلامی با طرح‌های مناسب و دولت با لوایح متناسب و همچنین اقدامات حساب شده و با مشورت با اهل فن و نخبگان مسائل اقتصادی باید بتوانند این تورمی را که فشار بسیاری را بر مردم وارد کرده مهار کنند تا امسال کام مردم با مهار تورم شیرین شود.
 
حجت‌الاسلام شبستری گفت: راهکار مهار تورم نیز رشد تولید است یعنی باید تولید رونق یافته و از تولیدکنندگان حمایت شود و مشکلاتی که بر سر راه تولیدکنندگان وجود دارد برطرف کنیم و بی‌تردید حمایت از تولیدات داخلی یکی از بهترین راهکارها برای مهارر تورم است که امروز مشکلات فراوانی را به ویژه برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه ایجاد کرده است‌.
 
وی تاکید کرد: باید دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت جدی مورد بررسی قرار گرفته و اقدام شود و در دستور کار فوری مجلس و دولت قرار گیرد تا هر چه زودتر شاهد باشیم که نتایج و ثمرات اقدامات را مردم مشاهده کنند.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 588557

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/588557/باید-تحقق-شعار-سال-دستور-کار-فوری-مجلس-دولت-قرار-گیرد

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com