کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ماموستا ملارشید ثنایی عنوان کرد:

صدور آرمان های انقلاب اسلامی؛ ترس بزرگ مستکبرین

13 فروردين 1402 ساعت 8:53

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: از مهم‌ترین و اصلی‌ترین عوامل دشمنی معاندان با انقلاب اسلامی ترس از صدور آرمان های این انقلاب به دیگر نقاط جهان می باشد.


 ماموستا ملارشید ثنایی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب ضمن تبریک فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی، اظهارداشت: پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه و حتی جهان ثمرات و تحولات بسیاری به دنبال خویش داشت.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: با پیروزی انقلاب و تحکیم این نظام اسلامی، عملاً شاهد یک بیداری در بین ملل آزادیخواه جهان بودیم.
 
این عالم اهل سنت در ادامه سخنان خود بیان داشت: از مهم‌ترین و اصلی‌ترین عوامل دشمنی معاندان با انقلاب اسلامی ترس از صدور آرمان های این انقلاب به دیگر نقاط جهان می باشد لذا امروز دشمن دست به هر کاری می‌زند که این انقلاب در مرزهای جغرافیایی خویش محصور شود.
 
ماموستا ثنایی خاطر نشان کرد: با این وجود در طول 4 دهه اخیر همه جهانیان به ویژه سیاستمداران غربی و اروپایی مشاهده کردند که نه تنها نمی توانند در مقابل صدور آرمانهای این انقلاب کاری انجام دهند بلکه امروز انقلاب اسلامی به یک الگوی تمام عیار برای آزادی خواهان تبدیل شده است.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 588593

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/588593/صدور-آرمان-های-انقلاب-اسلامی-ترس-بزرگ-مستکبرین

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com