کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مولوی ریگیان پور در گفت‌وگو با تقریب:

دشمن به دنبال قداست زدایی از اولین و پاک ترین زن اسلام است

13 فروردين 1402 ساعت 2:15

مولوی ریگیانپور بیان کرد: دشمنان اسلام به خصوص غربی ها بسیار در تلاش اند تا حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها را قداست زدایی کنند و عفت تا پاکدامنی را در جامعه ما از بین ببرند اما زنان جامعه ایران باید هوشیار از این دسیسه باشند.


مولوی عبدالرحیم ریگیانپور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: حضرت خدیجه سلام الله علیها زنی ثروتمند با وفا و پشتیبان پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله بود.

وی تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به عنوان سید نساء العالمین که نسل پیامبر از ایشان است، در دامان حضرت خدیجه کبری تربیت یافته است.

مولوی ریگیانپور تصریح کرد: همه مادران و دختران و بانوان ایرانی باید از حضرت خدیجه کبری در زندگی خود الگو بگیرند.

وی بیان کرد: حضرت خدیجه سلام الله علیها نسبت به مال و ثروت دنیا چشم داشتی نداشت زیرا تمام ثروت و سرمایه خود را بدون توقعی تقدیم اسلام کرد.

رئیس شورای زکات شهرستان میرجاوه گفت: مهربانی، خیرخواهی و مرهم گذاشتن بر زخم های پیامبر از جمله صفات بارز حضرت خدیجه سلام الله علیها است.

وی اظهار داشت: در زمانی که مسیحیان و یهودیان با نبی خدا دشمنی می کردند، حضرت خدیجه کبری به عنوان اولین زن ایشان را تصدیق کرد و اسلام آورد.

مولوی ریگیانپور بیان کرد: دشمنان اسلام به خصوص غربی ها بسیار در تلاش اند تا حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها را قداست زدایی کنند و عفت و پاکدامنی را در جامعه ما از بین ببرند اما زنان جامعه ایران باید هوشیار باشند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 588693

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/588693/دشمن-دنبال-قداست-زدایی-اولین-پاک-ترین-زن-اسلام

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com