تاریخ انتشار۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۸
کد مطلب : 590739
مولوی دامنی در گفتگو با تقریب:

روز عید فطر از روزهای اعلام همبستگی امت اسلامی است

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: خداوند متعال برکات و اثرات ماه مبارک رمضان را در روز عید سعید فطر قرار داده است تا امت اسلامی گردهم جمع شوند و وحدت ، اتحاد و صمیمیت میان خود را تقویت نموده و به رخ جهانیان بکشانند.  
روز عید فطر از روزهای اعلام همبستگی امت اسلامی است
مولوی عبدالصمد دامنی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به فضیلت و برکات اعیاد اسلامی، خصوصا عید سعید فطر، اظهار داشت: اعیاد اسلامی دارای فضائل و برکات بسیاری برای امت اسلامی است.

وی افزود: یک ماه روزه داری با تمام برکات و اثرات بسیار گذشت، ماهی که خداوند متعال در آن نسیم بهشتی را از زیر عرش خود عبور می دهد و درهای جهنم را می بندد و شیاطین را به غول زنجیر میکشد تا روزه دار امت رسول الله(ص) بتواند ارتباط نزدیکی را با عالم ملکوت متصل نماید.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت "حقانیه" ایرانشهر"، تصریح کرد: خداوند متعال در پایان این ماه به ملائکه فخر می فروشد و خطاب به ملائکه می گوید، آن ها کسانی هستند که می گفتید در زمین خون ریزی می کنند.

مولوی دامنی بیان کرد: خداوند متعال هدف خود از بیان برکات و اثرات ماه مبارک رمضان در نشان دادن عظمت و اهمیت روز عید سعید فطر قرار داده است.

 وی در پایان تاکید کرد: مسلمان در پایان ماه مبارک رمضان مزد و اجر خود را دریافت خواهند کرد؛ خداوند متعال در این روز شرایطی را فراهم کرده است تا امت اسلامی گردهم جمع شوند و وحدت ، اتحاد و صمیمیت میان خود را تقویت نموده و به رخ جهانیان بکشانند.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcaewnmo49no01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی