تاریخ انتشار۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۶
کد مطلب : 592775
حجت الاسلام صفری در گفت‌وگو با تقریب:

"ایران هراسی" راهبرد غرب برای برچیدن انقلاب اسلامی/ "وحدت"سیاست راهبردی جمهوری اسلامی است

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای منزوی کردن دشمن باید به سیاست راهبردی جمهوری اسلامی که همانا وحدت بین مسلمین است اهمیت داد و در بین اقوام و مذاهب مختلف با واژه هایی که باعث تقویت وحدت می‌شود صحبت کرد.
"ایران هراسی" راهبرد غرب برای برچیدن انقلاب اسلامی/ "وحدت"سیاست راهبردی جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام "محمد صفری" نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این  واقعیت که بر مبنای آیات قرآن کریم و سخنان معصومین (ع) هویت امت اسلامی یک هویت واحد است و تفرقه ازخودبیگانگی است، به خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری تقریب گفت: خداوند در قرآن کریم از آیه "وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا" به عنوان یک "سیاست راهبردی" نام برده است.
 
وی ادامه داد: این آیه شریفه سیاست کلی نظام است و همانطور که می‌دانید مقام معظم رهبری  در سال ۱۳۸۶ شعار " اتحاد ملی و انسجام اسلامی"  را انتخاب نمودند تا این حقیقت را بیان کنند که دشمنان اسلام از اتحاد مسلمانان جهان هراسانند.
 
عضو مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر این حقیقت که وقتى سخن از "وحدت امت اسلامى" می‌شود هدف وحدت عمل و درک متقابل در خصوص موضوعات مشترک، حول مصالح اسلامى است، خاطرنشان کرد: وحدت به لحاظ اینکه هم سیاسی است، هم اجتماعی و اقتصادی برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت دارد و اگر ما بخواهیم دشمن را منزوی کنیم نیازمند این هستیم که به سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی توجه لازم داشته باشیم و در بین اقوام و مذاهب مختلف با مقوله و واژه هایی که باعث تقویت وحدت می‌شود صحبت کنیم.
 
 
"ایران هراسی"  طراحی نظام سلطه برای منزوی کردن ایران
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها با اشاره به این مطلب که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی "اسلام هراسی" ابعاد گسترده تری پیدا کرد و در قالب "ایران هراسی" قرارگرفت، گفت: زمانی که مردم دنیا دیدند که تکفیری ها و داعش که نه تنها برای مسلمانان بلکه برای تمام بشریت خطرناک بودند؛ به دست مسلمانان نابود شدند، به این حقیقت پی بردند ایران کشوری صلح طلب است.
 
حجت الاسلام صفری افزود: تمامی دنیا متوجه این حقیقت شده اند که سیاست‌های ایران متناسب با سیاست های انسان دوستانه و طرفدار مظلوم است و دشمن اسرائیلی به زور کشوری را غصب کرده و کاری جز کشتن کودکان و زنان بیگناه ندارد؛ دشمنان بدانند که جمهوری اسلامی ایران از سیاست خود عقب نشینی نخواهد کرد.

عضو کمیسیون تلفیق با بیان این واقعیت که "ایران هراسی"، اساسا راهبرد غرب با هدف جلوگیری از بسط انقلاب اسلامی در جهان اسلام است، بیان کرد: کشورهایی که در برابر موضع جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان می‌دهند در واقع نمی خواهند  از منافع خود در کشورهای دیگر دست بکشند. به عنوان نمونه ایران از  انرژی هسته ای در بهداشت و درمان، سوخت و صنعت استفاده می‌کند درحالی که دشمنان این موضوع را مطرح می‌کنند که ایران به دنبال سلاح هسته ای است.
 
وی در پایان تصریح کرد: کشورهای غربی و نظام سلطه جهانی با کمک فضای رسانه ای سیاست ها و هدفشان که همانا نابودی اسلام  است را به مردم جهان القا کرده اند.
 
انتهای پیام/ 
 
 
https://taghribnews.com/vdccmiqpp2bqom8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما