تاریخ انتشار۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۷:۴۵
کد مطلب : 593049
مولوی ناروئی در گفت و گو با تقریب:

حقوق بشر آمریکایی رنگ خون و بوی جنایت می دهد

دانشجوی ارشد فقه و حقوق جزای اسلامی دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد کاووس، گفت: حقوق بشری که آمریکا دم از آن می زند رنگ خون و بوی جنایت می دهد.
حقوق بشر آمریکایی رنگ خون و بوی جنایت می دهد
مولوی «خلیل ناروئی» در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب با اشاره به حقوق بشر آمریکایی، اظهار کرد: در واقع آمریکا با طرح ادعای حقوق بشر از این جمله که ظاهری بسیار زیبا دارد استفاده ابزاری می کند (کلمة حق یراد بها الباطل) و مدام بر طبل حقوق بشر می کوبد.
 
به گفته وی؛ حقوق بشری که آمریکا از آن دم می زند چه نوع حقوق بشری است؟ مگر مردم مسلمان فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان و جاهای دیگر بشر نیستند؟ و آیا دارای حقوق نیستند؟ پس به چه بهانه ای به خودشان اجازه می دهند که رؤیای کودکانشان را از آنان بگیرند و داغ جدایی فرزندان را بر دل پدر و مادرشان بگذارند و خانواده های زیادی را عزادار کنند به من بگوئید شما از کدام حقوق بشر صحبت می کنید؟
 
امام جماعت مسجد رضاآباد شهرستان رامیان با اذعان بر اینکه حقوق بشر به معنای واقعی آن فقط در اسلام وجود دارد، تصریح کرد: قوانین اسلام جامع و کامل هستند و پیامبر اسلام (ص) رحمة للعالمین است؛ اما اگر بخواهیم حقوق بشر آمریکایی را ببینیم لازم است تا کارنامه سیاه آمریکا را در قبال مردم مظلوم عراق، سوریه و جاهای دیگر بررسی کنیم با کمی تأمل متوجه می شویم آمریکا چیزی جز تباهی و نابودی مردم و زیرساخت های کشورهای اسلامی و به یغما بردن ثروت ملی کشورهای اسلامی چیز دیگر برای آنها به ارمغان نیاورده است.
 
وی افزود: میلیون ها انسان مظلوم و بی دفاع بدون داشتن کوچکترین جرمی در کشورهای اسلامی به بهانه های واهی در خانه و کاشانه خود کشته شدند و به زنان و مردانشان بی حرمتی شد و رؤیای کودکانشان تبدیل به کابوس شد چنین دولتی با این کارنامه سیاه و این همه جنایت برایش شرم آور است اگر بخواهد دم از حقوق بشر بزند.
 
به گفته وی؛ بر همه مسلمانان لازم است تا با محاسن و زیبایی های دین اسلام آشنا شوند و حقوق بشر را در قاموس اسلام جستجو کنند دینی که پیام آن صلح و دوستی برای همه جهانیان است.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdchkxnmw23nwvd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما