کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگی مجمع تقریب خبر داد:

برگزاری نشست نقد و بررسی کتب پرفروش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

27 ارديبهشت 1402 ساعت 13:59

معاون فرهنگی مجمع تقریب اظهار داشت: در آینده‌ای نزدیک قرار است از چندین عنوان کتاب رونمایی شود که پژوهشگاه مطالعات تقریبی در حال تدارک و آماده سازی آن هستند. همچنین معاونت فرهنگی مجمع تقریب در نظر دارد نقد و بررسی کتب پرفروش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را با حضور نویسنده و مترجم کتاب برگزار کند.


اسماعیل نوری، معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، پیرامون سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و غرفه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: برنامه ریزی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری نمایشگاه کتاب داشت، برنامه ریزی بسیار خوبی بود. برای مثال نوع چیدمان غرفه ها، مکان و جایگاهی که در اختیار شرکت کنندگان به خصوص سازمان هایی همانند مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گذاشته بودند، بسیار مناسب بود.

وی افزود: به دلیل جایگاه مناسبی که امسال برای غرفه مجمع تقریب در نظر گرفته شد، مخاطبانی به غیر از علاقه مندان به مسئله تقریب و وحدت هم از غرفه مجمع  بازدید کردند و بیشتر با این موضوع آشنا شدند و خوشبختانه استقبال خوبی نسبت به سال گذشته صورت گرفت.
 
نوری خاطر نشان کرد: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اهتمام ویژه ای به آثار مجمع دارند و در بازدید اخیری که از نمایشگاه داشتند تاکید کردند که مجمع تقریب در رویدادهای فرهنگی همانند نمایشگاه کتاب باید با قدرت وارد عمل شود چراکه این نمایشگاه یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی است که مجمع تقریب می‌تواند به خوبی خود را در آن معرفی کند.
 
وی در ادامه به فعالیت‌های آتی معاونت فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اشاره کرد و گفت:  در آینده ای نزدیک قرار است از چندین عنوان کتاب رونمایی شود که پژوهشگاه مطالعات تقریبی در حال تدارک و آماده سازی آن است. همچنین معاونت فرهنگی مجمع تقریب در نظر دارد نقد و بررسی کتب پرفروش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را با حضور نویسنده و مترجم کتاب برگزار کند.
 
معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم در دور بعدی نمایشگاه کتاب قدرتمند تر از گذشته حاضر شویم.
 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 593733

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/interview/593733/برگزاری-نشست-نقد-بررسی-کتب-پرفروش-مجمع-جهانی-تقریب-مذاهب-اسلامی

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com