تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۹:۱۶
کد مطلب : 594185
مولوی دهقان در گفت‌وگو با تقریب:

بیداری اسلامی ماحصل انقلاب اسلامی ایران است/دشمن از قدرت و عظمت انقلاب می هراسد

مولوی دهقان گفت: انقلاب اسلامی ایران تاثیرات فراوانی را در سطح بین الملل و خاورمیانه داشته و موجب بیداری اسلامی در کشورهای عربی شده است.
بیداری اسلامی ماحصل انقلاب اسلامی ایران است/دشمن از قدرت و عظمت انقلاب می هراسد
مولوی عبدالعزیز دهقان امام جمعه اهل سنت بخشآن شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران تحقق ارزش های اسلامی بود که به لطف خدا تا حد زیادی از این ارزشها محقق شده است.

وی افزود: خوبی ها و نکات مثبت انقلاب از ضعف ها و مشکلات آن بیشتر بوده است و می شود با نگاهی نو به آینده، مسیر انقلاب را طراحی کرد و بر مشکلات فائق شد.

مولوی دهقان گفت: انقلاب اسلامی ایران تاثیرات فراوانی را در سطح بین الملل و خاورمیانه داشته است و موجب بیداری اسلامی در کشورهای عربی شده است.

وی تصریح کرد: در بعد اقتصادی رشد و پیشرفت بسیار زیادی را نسبت به قبل از انقلاب داشتیم و نباید به این موضوع با بی انصافی نگاه کنیم و اگر در اقتصاد دچار فساد و مشکل هستیم، به دلیل وجود برخی از مسئولین بی کفایت است که باید جلوی آنها گرفته شود و آنان را توقیف کنند تا این تخلفات به اسم انقلاب نوشته نشود.

مولوی دهقان ابزار داشت: همه مردم و مسئولین با اتحاد و همدلی باید برای پیشبرد اهداف انقلاب تلاش کنند.

امام جمعه اهل سنت بخشان خاطر نشان کرد: دشمن از قدرت و عظمت انقلاب اسلامی می هراسد و طبیعی است که با این انقلاب دشمنی کند و تمام قوای خود را برای نابودی آن به کار بندد؛ مردم در این خصوص باید هوشیار باشند.


انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjoxeiiuqehvz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما