>> امام خمینی (ره) در مقابل قدرت های جهانی نهضت مقاومت و آزادی را بنیان نهاد | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۷:۵۸
کد مطلب : 595398
حجت الاسلام میرعباس سالمیان:

امام خمینی (ره) در مقابل قدرت های جهانی نهضت مقاومت و آزادی را بنیان نهاد

معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی استان کرمانشاه گفت: امام خمینی (ره) با حرکت خود در مقابل قدرت های جهانی نهضتی فراگیر را در دنیا به نام نهضت مقاومت و آزادی راه‌اندازی کرد و امروز شاهد قوت گرفتن این جبهه در مقابل زورگویان و متجاوزان هستیم.
امام خمینی (ره) در مقابل قدرت های جهانی نهضت مقاومت و آزادی را بنیان نهاد
حجت الاسلام میرعباس سالمیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: امام راحل دارای ویژگی های منحصر بفردی بودند که همین ویژگی ها از وی رهبری بزرگ در تاریخ ساخت.
 
معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی استان کرمانشاه گفت: امام خمینی (ره) در تمام زندگی خود چه در بُعد شخصی و چه در بُعد اجتماعی و مدیریت کشور همواره خداوند متعال را مدنظر داشتند و می فرمودند که در تمام عمرم یک بار نترسیدم که این سخن ایشان به این معنا بود که همه وجود خود را در خداوند غرق کرده بود.
 
این استاد حوزه علمیه در ادامه سخنان خود عنوان کرد: تا قبل از امام خمینی (ره) هیچ سیاستمداری جرأت نکرده بود که به صورت مستقیم در برابر آمریکا و دیگر ابرقدرت ها قرار بگیرد، ولی امام خمینی (ره) صراحتاً بیان کردند که «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» که این سخن امام خمینی (ره) در جهان فراگیر شد به نحوی که ابرقدرت های دنیا در برابر ایران اسلامی و این انقلاب سر تسلیم فرود آوردند.
 
حجت الاسلام سالمیان در ادامه سخنان خود عنوان داشت: امام راحل معلم و آموزگاری بزرگ بود که هم کلاس درسش متفاوت بود شاگردان در مکتب این امام عزیز بزرگانی همانند شهید حاج قاسم تربیت یافتند، کسانی که در جهان امروز معادلات را به کلی عوض کردند، لذا مکتب امام خمینی (ره) را باید مکتبی پویا و جهان شمول دانست.
 
معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی استان کرمانشاه در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) با حرکت خود در مقابل قدرت های جهانی نهضتی فراگیر را در دنیا به نام نهضت مقاومت و آزادی راه‌اندازی کرد و امروز شاهد قوت گرفتن این جبهه در مقابل زورگویان و متجاوزان هستیم.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcgyn9n7ak9yw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما