تاریخ انتشار۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : 595508
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج در گفت وگو با تقریب:

امام خمینی (ره) جهان اسلام را در مسیر بیداری و مبارزه با استبداد و استکبار قرار داد

حجت‌الاسلام هادی محمدخواه با بیان اینکه امام خمینی (ره) جهان اسلام را در مسیر بیداری و مبارزه با استبداد و استکبار قرار داد؛ عنوان کرد: مهم‌ترین پیامدهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، وحدتی بود که امام خمینی (ره) به یادگار گذاشت و در راستای احقاق این وحدت، تفاوتی بین شیعه و اهل سنت در ارائه خدمات جمهوری اسلامی گذاشته نشد.
امام خمینی (ره) جهان اسلام را در مسیر بیداری و مبارزه با استبداد و استکبار قرار داد
حجت‌الاسلام هادی محمدخواه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج در گفت وگو با خبرگزاری تقریب، ضمن تسلیت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: انقلاب اسلامی که به رهبری امام خمینی "ره" به ثمر نشست روشنی بخش نور امید در دل مسلمانان و مستضعفان جهان گردید؛ این انقلاب دستاورد های شگرفی را درحوزه های سیاسی اعم از داخلی و خارجی ، فرهنگی ، اقتصادی ، نظامی ، علمی و جهانی به دنبال داشت .
 
حجت‌الاسلام محمدخواه تصریح کرد: از مهمترین دستاوردهای سیاسی و اجتماعی این انقلاب تقویت روحیه استکبار ستیزی در میان مسلمانان و آزادی خواهان جهان است، رهبر کبیر انقلاب با نمایاندن چهره واقعی مستکبرین و افشای ماهیت آن ها، جهان اسلام را در مسیر بیداری و مبارزه با استبداد و استکبار قرار داد و این امر هر روز رو به افزایش است.
 
وی تصریح کرد: مهم‌ترین پیامدهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، وحدتی بود که امام خمینی (ره) به یادگار گذاشت و در راستای احقاق این وحدت، تفاوتی بین شیعه و اهل سنت در ارائه خدمات جمهوری اسلامی گذاشته نشد.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج  ابراز داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از گذشته‌های دور در تلاش بوده‌اند تا با نفوذ در میان اقوام و مذاهب ایران اسلامی، بین شیعه و اهل سنت اختلاف انداخته و سیاست‌های سلطه‌گرانه خود را پیاده کنند، اما با رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری، پیوند میان مذاهب و اقوام ایرانی بسیار قوی‌تر از آن است که با شیطنت‌های برخی تفرقه افکنان، از هم گسسته شود.
 
حجت‌الاسلام محمدخواه بیان نمود: خدماتی که انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت داده است، در هیچ جای جهان وجود ندارد؛ به طور مثال در برخی از کشورهای عربی که مذهب اهل سنت بر آن ها حاکمیت دارند، به شیعیان حتی اجازه استخدام در مراتب پایین دولتی را نیز نمی‌دهند.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjyieiouqehiz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی