تاریخ انتشار۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۰
کد مطلب : 595667
امام جمعه مسجد قبا سنندج در گفت‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وگو با تقریب:

امام خمینی (ره) مهم ترین وظیفه مسئولان نظام اسلامی را خدمت به مستضعفان می دانست

ماموستا سید احسن حسینی به اهمیت امام راحل نسبت به قشر مستعضف جامعه اشاره کرد و تاکید کرد: امام خمینی (ره) حکومت جمهوری اسلامی ایران را حکومت مستضعفان و مهم ترین وظیفه مسئولان نظام اسلامی را دفاع از حقوق و خدمت به مستضعفان و توزیع عادلانه ثروت می دانست.
امام خمینی (ره) مهم ترین وظیفه مسئولان نظام اسلامی را خدمت به مستضعفان می دانست
ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه مسجد قبا سنندج در گفت وگو با خبرگزاری تقریب، ضمن تسلیت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام خمینی (ره) به تمام آزادیخواهان درس استکبار ستیزی داد.

امام جمعه مسجد قبا سنندج تصریح کرد: استکبار که به ظاهر دوستدار مردم هستند و فقط به زبان از حقوق بشر دفاع می کند؛ به فرموده امام راحل و همه آنهایی که آزادیخواه هستند، به راستی که استکبار ضد انسانیت و بشریت است و حتی با همپیمانان خود هم رو راست نیستند و دروغ می گویند.

ماموستا حسینی با بیان اینکه  امام خمینی به حفظ وحدت و يكپارچگى مالكيّت اسلامى توجّه تمام داشت؛ عنوان کرد: امام بيش از ساير مسائل به وحدت و انسجام مى انديشيد؛ ايشان وحدت داخلى را ضرورى مى دانست و چنين هشدار مى داد: بيدار باشيد! اگر اختلاف پيدا شود، اسارت ها عود مى كند.

این عالم اهل سنت در پایان به اهمیت امام راحل به قشر مستعضف جامعه اشاره کرد و تاکید کرد: امام خمینی (ره) حکومت جمهوری اسلامی ایران را حکومت مستضعفان و مهم ترین وظیفه مسئولان نظام اسلامی را دفاع از حقوق و خدمت به مستضعفان و توزیع عادلانه ثروت می دانست، قطعا هیچ گاه حضرت امام خمینی (ره) راضی به ناراحتی مردم نمی بود زیرا این انقلاب را انقلاب مستعضفین می دانست، لذا می طلبد مسئولین امروز باید امید مردم را زیادتر بکنند و مشکلات آنها را برطرف کنند که قطعا با خدمت صادقانه و بی منت مسئولین به مردم روح ملکوتی حضرت امام (ره) شاد می شود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcfvtdtew6d1va.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما