تاریخ انتشار۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب : 595705
ماموستا راستی در گفتگو با تقریب:

مسلمانان با اتحاد و همبستگی راه امام(ره) را ادامه خواهند داد

امام جمعه موقت سنندج، بیان کرد: امام خمینی(ره) تمام ابعاد مختلف اخلاقی، معنوی، اقتصادی وسیاسی جامع و کامل را احیا نمود.
مسلمانان با اتحاد و همبستگی راه امام(ره) را ادامه خواهند داد
ماموستا محمدامین راستی عضو شورای برنامه ریزی علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت سنندج در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و با اشاره به اندیشه تقریبی ایشان و تأثیرات این نگرش بر جهان اسلام، اظهار داشت: امام راحل(ره) یک عالم ربانی ، اسوه و احیاگر دین مبین اسلام در قرن اخیر است؛ ایشان اسلام را در زمانیکه در لبه سقوط قرار گرفته بود ، بار دیگر زنده نمود و دین اسلام را بر کشور عزیزمان حاکمیت بخشید.

ماموستا راستی افزود: دین مبین اسلام دینی است که از تمام ابعاد مختلف اخلاقی، معنوی، اقتصادی وسیاسی جامع و کامل است؛ لازمه برپایی حکومتی بر پایه قرآن و اسلام ناب محمدی(ص)، ورود رهبری سیاست مدار و با محوریت وحدت بود.

وی تصریح کرد: ملت مسلمان و بالاخص مردم ایران عزیز باید اتحاد و همبستگی و وحدت رویه خود را حفظ نمایند؛ انقلابی که اکنون در دستانمان است، واقعا با شرافت و کرامت برایمان به ارمغان آورده شده است.

وی در پایان تاکید کرد: این انقلاب بر پایه سه عنصر: ایمان ، وحدت و ولایت و رهبری بنیانگذاری شده است؛ پایداری این انقلاب بر این سه رکن مهم است که باید سعی و تلاش کرد اتحاد وانسجام خود را حفظ نماییم و مقام معظم رهبری جانشین و خلف صالح امام راحل را تنها نگذاریم و یاریش کنیم.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdciuwawwt1a3y2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما