تاریخ انتشار۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰:۰۵
کد مطلب : 595728
حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب در گفتگو با تقریب:

دشمنان اسلام هیچ گاه از تلاش خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست برنمی دارند

مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: دشمنان اسلام و انقلاب هیچ وقت از تلاش خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست برنخواهند داشت و رهبر انقلاب امروز با تأکید بر تغییرناپذیر بودن جبهه بندی بین حق و باطل، نقش مردم را در شکست نقشه ها و توطئه های دشمن خصوصا در اغتشاشات اخیر مهم ارزیابی کردند.
دشمنان اسلام هیچ گاه از تلاش خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست برنمی دارند
حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در سالروز ارتحال امام (ره) اظهارداشت: سخنان رهبر انقلاب برای کشور امید آفرین است و باعث یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب می شود.
 
مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه گفت: عمل کردن به سخنان و توصیه های رهبر انقلاب برای حرکت رو به جلوی انقلاب مهم و ضروری است و لذا مسئولین و مردم سخنان مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
 
امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب تأکید کرد: انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن بزرگترین میراث بجا مانده از امام بزرگوار ما است که رهبر انقلاب بزرگترین توصیه امام (ره) را نگهبانی و حراست از این میراث دانستند.
 
مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه افزود: راه و اندیشه امام راحل ضامن پایداری و تداوم انقلاب و رسیدن به اهداف آن است و رهبر انقلاب امروز مردم را به پیروی از راه امام برای پیروزی و رسیدن به اهداف انقلاب توصیه کردند و  بر لزوم بروز رسانی روشهای حرکت در مسیر امام (ره) متناسب با نیازهای علمی روز تاکید کردند.
 
این استاد حوزه در ادامه ایمان و امید را برای رسیدن به منافع ملی مهم برشمرد و گفت: ایمان و امید برای رسیدن به اهداف انقلاب مهم و ضروری است و حفظ استقلال و عزت و اقتدار کشور در سایه این دو تحقق یافته است که رهبر انقلاب در سخنان خود بر تقویت ایمان و امید در کشور تاکید و به خوبی تلاش دشمنان در  بزرگنمایی مشکلات موجود در جامعه برای هدف قرار دادن ایمان و امید را تبیین نکردند.
 
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمانشاه تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب هیچ وقت از تلاش خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست برنخواهند داشت و رهبر انقلاب امروز با تأکید بر تغییرناپذیر بودن جبهه بندی بین حق و باطل، نقش مردم را در شکست نقشه ها و توطئه های دشمن خصوصا در اغتشاشات اخیر مهم ارزیابی کردند.
 
مدیر مرکز اسلامی استان کرمانشاه افزود: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند دشمن تلاش بسیاری برای پشتیبانی مالی، تسلیحاتی و رسانه ای از اغتشاشات انجام داد ولی بار دیگر درشناخت مردم ایران دچار اشتباه و خطا شد و مردم و جوان‌های متعهد انقلابی به خوبی این توطئه و نقشه شوم دشمنان را نقش برآب کردند.
 
حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نسب در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مهمترین رویداد پیش روی ملت انقلابی ایران اسلامی انتخابات آینده است همانگونه که مقام معظم رهبری اشاره کردند این انتخابات از همین الان مورد حمله دشمنان قرار گرفته تا از حضور مردم در پای صندوقهای رای جلوگیری کنند اما قطعا مردم بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی این بار نیز دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcdxk0kjyt0n56.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما