تاریخ انتشار۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : 595804
حجت‌الاسلام توحید ایمانی در گفت‌وگو با تقریب:

نعمت ولایت‌فقیه سبب تداوم انقلاب اسلامی شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شاهین‌دژ گفت: نعمت ولایت‌فقیه سبب شد که انقلاب اسلامی همچنان تداوم داشته و با قدرت به پیش رود و از اهداف خود عقب‌نشینی نکند.
نعمت ولایت‌فقیه سبب تداوم انقلاب اسلامی شد
حجت‌الاسلام توحید ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با ابراز خرسندی از اینکه پس از رحلت امام خمینی(ره) اقداماتی که در مسیر ایجاد وحدت به وجود آمد بسیار موفق بوده است اظهار داشت: پس از اینکه امام خامنه‌ای زمام امور را به دست گرفتند اثرات مثبت آن در جامعه نمود یافت.
 
وی افزود: با وجود اینکه شیطنت‌ها افزایش یافت و پس از رحلت امام(ره)، بسیاری برای حفظ منافع خود از فرصت استفاده کردند اما خوشبختانه وجود امام خامنه‌ای سبب شد که وحدتی که در زمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران وجود داشت، نه تنها از بین نرود بلکه ادامه یابد و شعار"خامنه‌ای خمینی دیگر است" محقق شود.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شاهین‌دژ در ادامه با اشاره به اینکه دلیل تداوم انقلاب اسلامی در این ۴۴ سال، ولی‌فقیه بوده است بیان کرد: نعمت ولایت‌فقیه سبب شده که انقلاب اسلامی همچنان تداوم داشته و با قدرت به پیش رود و از اهداف خود عقب‌نشینی نکند.
 
وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) در زمان حیات خویش افزود: ایشان فرمود پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا آسیبی به مملکت وارد نشود و اینکه اجازه ندهید این کشور به دست نااهلان بیافتد، بنابراین اگر به این دو توصیه امام خمینی(ره) توجه کنیم بی‌تردید انقلاب اسلامی تداوم خواهد یافت و وحدت نیز افزایش می‌یابد.
 
رئیس تبلیغات اسلامی شاهین‌دژ گفت: هر چند مشکلاتی در سر تداوم انقلاب اسلامی به وجود خواهد آمد که ذات این راه است چون انقلابی علیه کل استکبار دنیا ایستاد بنابراین برایش مشکلاتی را از طریق منافقان به وجود می‌آورند که طبیعی است.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdciuwaw5t1a3v2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما