تاریخ انتشار۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۴
کد مطلب : 595930
عالم اهل سنت ارومیه در گفت‌وگو با تقریب:

امام خامنه‌ای راه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را به صورت ماهرانه و مدبرانه طی کردند

امام جماعت مسجد رحمت‌للعالمین ارومیه با اشاره به اینکه رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای رمز تداوم انقلاب اسلامی شد گفت: ایشان راه امام(ره) را به صورت ماهرانه و مدبرانه طی کردند.
امام خامنه‌ای راه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را به صورت ماهرانه و مدبرانه طی کردند
ماموستا احمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به اینکه از زمان ارتحال امام(ره)، اتحاد بین ملت‌ها به ویژه ملت اسلام بیشتر شده است اظهار داشت: پیش از آن، ملت اسلام از یکدیگر شناختی نداشتند اما با ورود بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران به مسئله وحدت، ملت‌های اسلام با یکدیگر آشنا شده و وحدت بین ملت اسلام و فِرق اهل‌سنت و تشیع و همه فرق اسلامی، ایجاد شد و همه همدیگر را شناختند.

وی با اشاره به اینکه رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای رمز تداوم انقلاب اسلامی شد بیان کرد: ایشان راه امام(ره) را به صورت ماهرانه، مدبرانه و صحیح طی کردند و حتی بیش از دوران بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در این مسئله ترقی و پیشرفت شد.

امام جمعه مسجد رحمت‌للعالمین ارومیه با اشاره به اینکه از اهداف امام خمینی(ره) در زمان حیات ایشان، پیشرفت اسلام بود گفت: اینکه اسلام زیر بار ظلم ستمگران و صهیونیست‌ها و استکبار جهانی نرود از اهداف امام(ره) بود که تا حدی موفق شده است.

وی تصریح کرد: کشورهای اسلامی هم‌اکنون بیدار شده و از زیر بار ظلم استکبار، زورگویان و صهیونیست غاصب خارج شده‌اند و وحدت و یکپارچگی خود را با برادران خود حفظ کرده تا بتوانند ظلم و ستم استکباری که ملت فلسطین را به این روز کشاندند نجات یابند.

ماموستا کاظمی بیان کرد: هدف امام خمینی(ره) این بود که ملت اسلام یک امت واحده و متحد باشند و این هدف نیز محقق شده و امید است که در چند سال آینده شاهد این نباشیم که آمریکا، اسرائیل و استعمارگران بتوانند به کشورهای اسلامی زور بگویند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcipwawut1a332.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما