تاریخ انتشار۱۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۹:۰۱
کد مطلب : 602238
رییس شورای سادات گیلان در گفت‌وگوبا تقریب:

غرب در برابر قرآن به بن‌بست رسیده است/ قدرت‌گرفتن اسلام در منظومه جهانی

حجت‌الاسلام گلمیرزاده گسترش اسلام در غرب را مهمترین عامل قرآن سوزی دانست و گفت: دشمنان اسلام از گسترش این دین در کشورهای خود احساس خطر کرده و به همین دلیل با هرترفندی سعی در ایستادگی در برابر روند گسترش این دین الهی در سرزمین های خود را دارند.
غرب در برابر قرآن به بن‌بست رسیده است/ قدرت‌گرفتن اسلام در منظومه جهانی
حجت‌الاسلام "سید حسین گلمیرزاده"، رییس شورای سادات استان گیلان با اشاره به این که جریان صهیونیسم از گسترش اسلام و شناخته شدن قرآن در جهان هراسناک است، به خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب گفت: بر همین اساس گزارش مراکز تحقیقاتی غرب بر این حقیقت اذعان دارند که اسلام در اروپا و آمریکا رو به گسترش است.
 
وی ادامه داد: حرکت های اسلام ستیزی با انگیزه ها و اشکال مختلف در جهان غرب رو به گسترش است. کارهایی چون بمب گذاری‌، قتل و جنایت هایی که گروه‌های تندرو به نام اسلام در اقصی نقاط جهان انجام می‌دهند سبب شده موج نفرت و کینه از مسلمانان بیشتر شود، که این خود از عوامل توسعه اسلام ستیزی به شمار می‌آید که مورد بهره برداری جریان های فرصت طلب قرار گرفته است.
 
حجت‌الاسلام گلمیرزاده تاکید کرد:  دشمنان اسلام از گسترش این دین در کشورهای خود احساس خطر کرده و به همین دلیل با هرترفندی سعی در ایستادگی در برابر روند گسترش این دین الهی در سرزمین های خود را دارند.
 
رییس شورای سادات استان گیلان به وظیفه کشورهای اسلامی در قبال اهانت به مقدسات مسلمانان اشاره و بیان کرد: پرهیز از توهین و اتحاد حول محور اسلام از جمله راهکارهای عملی مسلمانان برای مقابله با هجمه غرب علیه این دین الهی است.
 
وی در پایان با بیان این واقعیت که معرفی اسلام حقیقی به جهانیان از اسلام هراسی می‌کاهد، خاطر نشان کرد: هجمه‌های گسترده دشمنان به اسلام نشان از عدم شناخت کشورها و مردم از اسلام است و گویای این نکته مهم که ما نتوانسته‌ایم اسلام را به درستی به جهانیان معرفی کنیم. ما به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم اسلام را به درستی شناخته و بعد آن را به جهانیان معرفی کنیم.

انتهای پیام/
 
 
https://taghribnews.com/vdcipraqvt1aur2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی