تاریخ انتشار۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۹:۲۱
کد مطلب : 605218
غضنفرآبادی در گفت‌وگو با تقریب:

نقض آشکار قوانین بین المللی در فلسطین/ سرزمین فلسطین حق مسلم مردم این کشور است

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی سکوت شرم آور "مدعیان حقوق بشر" در قبال سلاخی مستمر "فلسطینیان"توسط صهیونیست‌ها را بسیار قابل تأمل دانست.
نقض آشکار قوانین بین المللی در فلسطین/ سرزمین فلسطین حق مسلم مردم این کشور است
"موسی غضنفر آبادی" نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تقریب با اشاره به اهمیت مسئله فلسطین و مسجدالاقصی برای مسلمانان، گفت: مسجد الاقصی متعلق به تمامی مسلمانان بوده و خواهد بود. تمام مسلمانان می‌دادند که یهودیان متعصب با طرح انگلیسی‌ها به این مکان مقدس پا گذاشتند و این اقدام سبب شد این سرزمین توسط رژیم غاصب اسرائیل اشغال شود.
 
رئیس کمیسیون قضایی مجلس با شرح این واقعیت که مردم فلسطین دارای حق حاکمیت بر سرزمین خود هستند و مانند سایر ملل از "حق تعیین سرنوشت" برخوردارند، ادامه داد: امروزه تمام آزادمردان و آزادی‌خواهان دنیا بر این موضوع تأکید دارند که سرزمین فلسطین حق مردم مظلوم فلسطین اعم از شیعه و اهل سنت بوده که به‌زور غصب شده است.

نماینده مردم بم در مجلس مهم‌ترین ماهیت کشورهای حامی اسرائیل را برخورد ریاکارانه و استاندارد دو گانه آنها در قبال نسل‌کشی ملت مظلوم فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: تصرف سرزمین‌های فلسطین در طی چند دهه با حمایت کشورهای اروپایی روز به‌روز در حال پیشرفت است. حتی از تعهداتی که این رژیم غاصب آن را امضا کرده بوده پای خود را فراتر گذاشته است.
 
غضنفر آبادی آمریکا و اقمارش را محکوم‌ به ارائه طرح‌هایی در راستای تداوم اشغالگری رژیم اسرائیل بدون توجه به حقوق فلسطینیان و با نقض آشکار قوانین و مقررات بین‌المللی کرد و بیان داشت: امروز حمایت از سرزمین اشغالی فلسطین، مردم مظلومش و مسجدالاقصی حمایت از انسانیت و حقوق بشر است. ولی متأسفانه کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشری آنها گوش دنیا را کر کرده است مردم مظلوم این سرزمین را به خاک و خون کشیده و خانه‌های آنها را ویران کردند.
 
وی  استکبار جهانی را عامل تداوم اشغالگری رژیم اسرائیل، کشتار و آوارگی روزافزون مردم مظلوم فلسطین دانست و تصریح کرد: هر فردی که وجدان بیدار و آگاهی داشته باشد باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و در برابر جنایات رژیم غاصب اسرائیل علیه مسلمانان بیا خیزد.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcjviemouqey8z.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی