تاریخ انتشار۱۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۹:۲۴
کد مطلب : 605687
امام جمعه موقت بانه در گفت وگو با تقریب:

تجدید میثاق با آرمان های سید الشهداء (ع) موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است

ماموستا جمال کریمی با بیان اینکه امیدوارم راه و روش اهل بیت (ع) تداوم کار همه مسئولین ما باشد؛ عنوان کرد: تجدید میثاق با آرمان های سید الشهداء (ع) موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی می شود.
تجدید میثاق با آرمان های سید الشهداء (ع) موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است
ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت بانه در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ایام حزن و اندوه اربعین حسینی به نقش این ایام در وحدت اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: قطعا اجتماع شیعه و سنی در اربعین حسینی یک تجمع دشمن شکن است، که تجدید میثاق با آرمان های سید الشهداء (ع) موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی می شود.
 
امام جمعه موقت بانه تصریح کرد: اربعین نه تنها موجب تقویت وحدت اسلامی می شود بلکه موجب توسعه زیرساخت‌های استانهایی که در این مسیر قرار می گیرند نیز می باشد، لذا از برکات اربعین حسینی پیشرفت کردستان و رونق تولید است.
 
ماموستا کریمی به اهمیت حضور مواکب اهل سنت در پیاده روی اربعین حسینی در راستای همدلی اشاره کرد و بیان داشت: بی شک حب اهل بیت (ع) زمینه حضور مواکب اهل سنت در مسیر اربعین حسینی را فراهم کرده است و همین حضور موجب کاهش اختلافات است زیرا اهل سنت در محبت نسبت به اهل بیت (ع) جان و مال خود را نثار می کنند.
 
وی در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری و سایر خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشت: امیدوارم راه و روش اهل بیت (ع) تداوم کار همه مسئولین ما باشد و ابراز علاقه و محبت به اهل بیت (ع) محور وحدت همه امت اسلامی شود.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjoiemauqeymz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی