> وحدت و همدلی رمز توسعه شهرستان قشم است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۴:۳۴
کد مطلب : 605800
رضوانی در گفت و گو با تقریب:

وحدت و همدلی رمز توسعه شهرستان قشم است

دبیر مجمع مطالبه‌گران قشم با اشاره به اجرای پروژه‌های بسیار مهم و راهبردی در این منطقه همزمان با هفته دولت، گفت: رمز توسعه این منطقه، وحدت و همدلی و هم‌افزایی ارگان‌های مختلف در خدمت‌رسانی به مردم است که همزمان با هفته دولت شاهد آن بودیم.
وحدت و همدلی رمز توسعه شهرستان قشم است
عبدالرحیم رضوانی در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: همزمان با آخرین روز از هفته دولت شاهد حضور استاندار هرمزگان برای افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از یک هزار و 700 میلیارد ریال طرح در قشم بودیم که این طرح‌ها توسط ارگان‌های مختلف و منطقه آزاد اجرا شده است.

وی با بیان اینکه امروز مردم قشم پس از مدتها عطر خوش خدمت را با همدلی و هم‌افزایی که میان مسئولان وجود داشت، احساس کردند، گفت: یکی از مهمترین مشکلات جزیره قشم، مساله آب است که سازمان منطقه آزاد و آبفا هرمزگان در این حیطه اختلاف نظرهایی داشتند که امروز شاهد رفع آنها و تلاش هر دو ارگان برای کمک به بهبود شرایط مردم بودیم.

  دبیر مجمع مطالبه‌گران قشم تأکید کرد: خدمت به مردم راهبرد اصلی دولت و نظام جمهوری اسلامی است و در این چارچوب هیچ مانعی نباید در مسیر خدمت به مردم وجود داشته باشد.

رضوانی ابراز داشت: مسئولان باید با عملکرد مطلوب خود و همدلی و هم‌افزایی هر چه بیشتر در مردم ایجاد امید کرده تا آنان را در تمامی کارها همراه خود نمایند و مشارکت عمومی را ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه شاهد فعالیت مدیرانی جهاد و متعهد به نظام و انقلاب در شهرستان قشم و استان هرمزگان هستیم، بیان داشت: فعالیت میدانی و برگزاری جلسات مکرر از عواملی است که هم افزایی بین دستگاه های اجرایی را افزایش می دهد و مشکلات را به حداقل می رساند.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcgzn93zak9z74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی