تاریخ انتشار۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۹:۲۶
کد مطلب : 606881
ماموستا امجد محمودی در گفت‌وگو با تقریب:

مکتب رسول الله (ص) تضمین کننده حیات اخروی است

ماموستا امجد محمودی عنوان داشت: مکتب رسول الله (ص) مکتب انسان ساز و تضمین کننده حیات اخروی است، اکنون پس از آن تاریخ هر ساله مردم مسلمان تمامی دنیا به عشق و محبت ایشان آن روز را گرامی می‌دارند.
مکتب رسول الله (ص) تضمین کننده حیات اخروی است
ماموستا امجد محمودی، امام جمعه بهاران شهرستان مریوان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب، ضمن عرض تسلیت رحلت جانسوز پیامبر اكرم (ص) و شهادت دو سلاله پاكش امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)  اظهار داشت: رحلت جانسوز نبی رحمت ذهن همگان را به سوی مقوله معاد عالم آخرت سوق می‌دهد.
 
امام جمعه بهاران شهرستان مریوان  تصریح کرد: بی شک مطالعه سیره آن بزرگوار برای همه آحاد جامعه انسانیت در هر مقطعی از زمان ضرورت است.
 
ماموستا محمودی عنوان کرد: اخلاق، ساده زیستی، وفاداری و بزرگمردی آن عزیز درس‌هایی برای مسئولان جامعه بشریت است.
 
وی خاطرنشان کرد: بسیت و هشتم صفر سال۱۰ هجری که مصادف با وفات ایشان می‌باشد، شهر مدینه منوره را به شدت تکان داد چون یاران باوفای آن حضرت (ص) با دیدن چهره مبارکشان تمامی هم و غم خود را فراموش می کردند و با وفات ایشان این هم و غم فراموش نشدنی بود.
 
این عالم اهل سنت ابراز داشت: مکتب رسول الله (ص) مکتب انسان ساز و تضمین کننده حیات اخروی است، اکنون پس از آن تاریخ هر ساله مردم مسلمان تمامی دنیا به عشق و محبت ایشان آن  روز را گرامی می‌دارند.
 
ماموستا محمودی بیان نمود: آنچه باید از وفات آن عزیز درس گرفت، عبادت است؛ ساده زیستی، حسن خلق، عفو و گذشت، وفاداری، تعامل با همه آحاد جامعه، عبادت بسیار والاهای ایشان، سخاوت و جوانمردی، رعایت حرمت بزرگسالاری،توجه به خانواده و تربیت فرزندان و برخورد خوب با نوجوانان و جوانان جزئی از زندگی ایشان بوده است که باید سرلوحه زندگی ما قرار بگیرد.
 
انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcg7393qak9z74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی