تاریخ انتشار۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب : 607413
مولوی حسن زهی در گفت و گو با تقریب:

وحدت اسلامی؛ تنها راه مقابله با توطئه دشمنان اسلام

مولوی حسن زهی اظهار داشت:مردم باید برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هوشیار باشند؛ زیرا هم در شیعه و هم در اهل سنت افرادی به دنبال ایجاد آتش در بین شیعه و سنی هستند.
وحدت اسلامی؛ تنها راه مقابله با توطئه دشمنان اسلام
مولوی عبدالله حسن زهی امام جمعه اهل سنت هامون در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: رشد و پیشرفت تکنولوژی منجر به ساخت سلاح‌های جدید و پیشرفته‌ای شده است که کشورهای مستکبر این سلاح ها را ضمن ایجاد جنگ و آشوب به کشورهای خاورمیانه با قیمت های گزافی می فروشند.

وی تصریح کرد: ایجاد ترس و دلهره کشورهای اسلامی از یکدیگر، یکی از برنامه‌های استکبار است تا بتوانند علاوه بر فروش سلاح‌های خود، جنگ و ناامنی ایجاد کند.

مولوی حسن زهی افزود: به عنوان مثال آمریکا در ۲۰ سال گذشته چندین میلیارد دلار از سلاح‌های خود را به افغانستان ارسال کرد و  این کشور را به ویرانه تبدیل کرد.

امام جمعه اهل سنت هامون گفت: کشورهای استکباری و ناتو خیلی از سلاح‌های خود را توسط مسلمانان تست و ارزیابی می‌کنند.

وی اظهار داشت: دشمن به دنبال آن است برتری خود را به کشورهای اسلامی نشان دهد و کشورهای اسلامی را فقیر و ناامن کند.

مولوی حسن زهی اذعان داشت: کشورهای اسلامی و غیر اسلامی باید هوشیار باشند که استکبار جهانی آنها را به تباهی نکشاند.

امام جمعه اهل سنت هامون بیان کرد: مسلمانان تنها با حفظ وحدت اسلامی می‌توانند در مقابل نقشه‌ها و برنامه‌های شوم دشمنان دوام آورند.

وی گفت: خدا را شکر امروزه سیاست‌های نورانی جمهوری اسلامی ایران و بینش‌ها و نگرش‌های مقام معظم رهبری در دیگر کشورهای اسلامی نهادینه شده است.

وی در انتها اظهار داشت: مردم باید برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هوشیار باشند؛ زیرا هم در شیعه و هم در اهل سنت افرادی به دنبال ایجاد آتش در بین شیعه و سنی هستند.
 
https://taghribnews.com/vdcizyaqpt1au52.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی