>> اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام مذاهب اسلامی است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۵:۴۶
کد مطلب : 607532
آخوند کمالی در گفتگو با تقریب:

اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام مذاهب اسلامی است

مدیر مدرسه خادمیه خراسان شمالی، بیان کرد: اسلام و مسلمان دارای حرمت و جایگاه عظیمی است؛ موضع امت اسلامی باید موضع اسلام باشد، بدین معنا که اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام فرق و مذاهب اسلامی است، فلذا باید مهم تلقی گردد.
اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام مذاهب اسلامی است
آخوند گلدی کمالی مدیر مدرسه خادمیه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب در آستانه هفته وحدت با اشاره به نقش وحدت آفرینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، اظهار داشت: جمهوری اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام با رهبری مقام معظم رهبری تاکنون توانسته نقش مهمی را در وحدت و تقریب مذاهب اسلامی ایفا نماید.

آخوند کمالی، افزود: دشمنان اسلام درصدد آن هستند که ام القرای جهان اسلام را به مرحله ضعف و نابودی بکشانند و با فشارهای مختلف اعم از سیاسی و اقتصادی کشورمان را به زانو در آورند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده اسلام بدنبال آن هستند که از پیشرفت و گسترش اسلام جلوگیری نمایند که متاسفانه کشورهایی هم دانسته یا نادانسته با آنان همسو شده اند و حمایت می کنند.

وی تصریح کرد: اتحاد جهان اسلام می تواند ضمن حفظ مواضع مسلمین عالم اتحاد وانسجام مسلمانان را به نقطه اوج خود برساند تا هیچ دشمنی این جرأت را به خود ندهد امت اسلام را مورد تهدید و ارعاب قرار دهد.

وی عنوان کرد: اکنون شیوه استکبار جهانی تغییراتی داشته است که با بهره گیری از فضای رسانه ای ، مجازی و القا آن به امت اسلام ، بر این نظر هستند که در بین مذاهب و امت اسلامی اختلاف و شکاف ایجاد کنند.

وی در پایان تاکید کرد: اسلام و مسلمان دارای حرمت و جایگاه عظیمی است؛ موضع امت اسلامی باید موضع اسلام باشد، بدین معنا که اتحاد و انسجام مسلمین یک موضع مشترک در میان تمام فرق و مذاهب اسلامی است، فلذا باید مهم تلقی گردد.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcae0niu49nwm1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی