تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : 607647
امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفت و گو با تقریب:

علمای اهل سنت در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب نقشی مؤثر ایفا کرده اند

ماموستا عزیز امیری عنوان کرد: علمای اهل سنت در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب همواره حضوری فعال و نقشی مؤثر ایفا کرده اند و بدور از تعصبات قومی مذهبی برسر اهداف مشترک ملی و دینی جان را درطبق اخلاص گذاشتند و مظلومانه شهید شدند.
علمای اهل سنت در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب نقشی مؤثر ایفا کرده اند
ماموستا عزیز امیری امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بخصوص دوران دفاع مقدس، رشادت‌های رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی را بی‌بدیل خواند و اظهار داشت: وجود امنیت و آرامش در کشور همواره مدیون و مرهون خون پاک شهیدانی است که در طول ۸ سال دفاع مقدس جانفشانی کردند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه  تصریح کرد:  علمای اهل سنت هم در راستای دفاع از وطن بنا به وظیفه دینی و ملی خود درکنار برادران اهل تشیع چه در دوران دفاع مقدس و چه درحال جانها تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

ماموستا امیری عنوان کرد: علمای اهل سنت در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب همواره حضوری فعال و نقشی مؤثر ایفا کرده اند و بدور از تعصبات قومی مذهبی برسر اهداف مشترک ملی و دینی جان را درطبق اخلاص گذاشتند و مظلومانه شهید شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه علما و ماموستایان اهل سنت درطول حیات انقلاب اسلامی همواره منادی وحدت بوده اند خاطرنشان کرد: قرآن کریم و پیامبر بزرگواراسلام (ص) و خاندان پاکش بزرگترین محور و مبانی مشترک میان شیعه و اهل سنت است و علمای اهل سنت موارد مذکور را عامل مهمی در ایجاد اتحاد و همبستگی و دفاع ازارزشهای دینی و ملی می دانند و معتقدند وحدت میان قومیتها و مذاهب مختلف در کشور از بزرگترین سرمایه های جهان اسلام است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchkqn-q23nv-d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی