تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۰
کد مطلب : 607650
امام جمعه موقت شهرستان مریوان در گفت و گو با تقریب:

آرمان های مقدس مجاهدان دوران دفاع مقدس تبیین شود

ماموستا امجد محمودی افزود: بی شک تبیین آرمان های مقدس و حفظ حرمت وصیتنامه های شهدای عزیز و خاطرات مجاهدان دوران دفاع مقدس برای آحاد جامعه ضروری است تا جوانان و نوجوانان نسل جدید با این دستاورد بزرگ آشنا بشوند.
آرمان های مقدس مجاهدان دوران دفاع مقدس تبیین شود
ماموستا امجد محمودی امام جمعه موقت شهرستان مریوان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدان بی ادعا است که  از کیان و آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل دفاع جانانه کرده و اجازه تعرض به خاک پاک ایران را به متجاوزان و حامیان آنان نداده‌اند.

امام جمعه موقت شهرستان مریوان افزود: بی شک تبیین آرمان های مقدس و حفظ حرمت وصیتنامه های شهدای عزیز و خاطرات مجاهدان دوران دفاع مقدس برای آحاد جامعه ضروری است تا جوانان و نوجوانان نسل جدید با این دستاورد بزرگ آشنا بشوند.

این عالم اهل سنت اضافه کرد: وجب به وجب از مرزها و مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس با خون مطهر شهدا که از جوانان پاک همین سرزمین بودند آغشته و معطر است؛ لذا  وظیفه همه نخبگان، صاحب نظران، علما، معلمان و اساتید دانشگاه پاسداری از خون شهداء است.

ماموستا محمودی با بیان اینکه هنوز باب شهادت هنوز هم باز است، ابراز داشت: شهدای مدافعان حرم و شهدای امنیت، شهدای هسته‌ای کشور و ... که برای اعتلای این انقلاب جان خود را فدا کرده‌اند آنان  هم رهروان شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند.

امام جمعه موقت شهرستان مریوان امنیت را از بزرگترین نعمت های کشور برشمرد و یادآور شد: لازم می‌دانم از نیروهای نظامی، امنیتی، سربازان گمنام حضرت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف که در ۲۵ شهریور سال جاری تمام دسیسه های جبهه استکبار که قصد داشتند کشور را به آشوب بکشانند، را خنثی و امنیت کشور را تأمین کردند؛ تقدیر و تشکر نمایم.

وی در پایان تأکید کرد: امروز می طلبد که مسئولین با الگوگیری از وحدت، همبستگی و تلاش جهاد گونه دوران دفاع مقدس در راستای رفع مشکلات مردم بهره ببرند و  نیز تعامل هرچه بیشتر و خدمت صادقانه به این ملت عزیز را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcbszb0grhbg0p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی